کد خبر : 12567

مجسمه های حیرت انگیزی که با حشرات مرده ساخته شده اند+ تصاویر

یک پزشک بلژیکی با استفاده از حشرات مرده، مجسمه‌های حیرت انگیزی ساخته است.

مجسمه های حیرت انگیزی که با حشرات مرده ساخته شده اند+ تصاویر

یک پزشک سابق مومیایی در بلژیک با مجسمه‌های خود که از صد‌ها عضو بدن حشرات مرده ساخته شده بینندگان را شگفت زده کرده است. جوس هابراکن، ۲۸ ساله، ۲۰ تا ۳۰ ساعت را صرف ساختن مجسمه‌هایی از حشرات مرده کرده که این مجسمه‌ها شبیه جنگجویان عجیب و غریبی هستند که این مرد جوان از تخیل خود ساخته است. این موجودات با نام‌ها و شکل‌های وحشتناکشان متمایز می‌شوند.

ساخت مجسمه با حشره

جوز از اعضای بدن حشرات مرده‌ای که خود جمع آوری کرده استفاده می‌کند و هرگز قصد کشتن حشرات را نداشته تا به سرگرمی خود دامن بزند. او قبل از شروع ساخت مجسمه‌های بامزه، حشرات زیادی را جمع آوری و آن‌ها را مومیایی کرده است.

این مرد جوان پس از فارغ التحصیلی از دانشکده زیست شناسی و اخذ مدرک فوق لیسانس، مجموعه‌ای چشمگیر از حشرات داشته و شروع به جمع آوری آن‌ها کرده تا به دوستداران حشرات بفروشد. سپس در زمینه مومیایی مشغول به کار شده و در نهایت اولین مجسمه خود را ساخته است. مجسمه‌های او در ابتدا ساده بودند و حتی نام و پیشینه نمایشی نداشتند. اما همه چیز پس از ساختن اولین مجسمه نشسته خود با استفاده از ۷۰ قسمت بدن حشرات از جمله ۲۶ سر حشره تغییر کرد.

ساخت مجسمه با حشره

به گفته آئودی، پس از اینکه اولین پروژه بزرگ او به طور گسترده‌ای مورد استقبال قرار گرفت، ساخت مجسمه‌های پیچیده تری را شروع کرده که در برخی از آن‌ها از بیش از ۲۰۰ قسمت از بدن حشرات با زمینه‌های جالب استفاده شده بود و کار بر روی آخرین مجسمه‌ای که او خلق کرده حدود ۴۰ ساعت طول کشیده است./باشگاه خبرنگاران

ساخت مجسمه با حشره

ساخت مجسمه با حشره

 

 

ارسال نظر

آراد برندینگ
راک ایران
آی پوتِیتو
سیر آنلاین
محیا کابل
تیکُل موتور اُیل
ونداد روفرشی
مای ریمل
آی زالو
باربری تاپ