کد خبر : 8686

شبنم قلی خانی و همسرش | شبنم قلی خانی | شبنم قلی خانی و دخترش | شبنم قلی خانی در استرالیا | بیوگرافی شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی با حضور در یک ویژه برنامه همه چیز را از سینمای ایران لو داد.

به گزارش ستاره پارسی :

شبنم قلی‌خانی متولد 19 آبان 1356 در تهران بازیگر تلویزیون و سینما اهل ایران هست.  شبنم قلی خانی با مجموعه تلویزیونی مریم مقدس به شهرت رسید. شبنم قلی‌خانی در ۱۹ آبان ۱۳۵۶ در تهران زاده‌شد. شبنم قلی خانی فعالیت بازیگری‌را در سال ۱۳۷۶ با بازی در تئاتر آنتیگونه در تئاتر شهر تهران آغاز کرد. مدتی در فروشگاه لوازم ساختمانی به‌فروش سرامیک و پارکت روی آورد شبنم قلی خانی مورد توجه شهریار بحرانی قرارگرفت و تعداد زیادی کوبلن برای برندگان سیمرغ در سال ۷۸ بافت و در فیلم‌سینمایی مریم مقدس به کارگردانی شهریار بحرانی درخشید.

شبنم قلی خانی در پاسخ مصاحبه کننده که از مهاجرت هنرمندان به دلیل مشکلات اخلاقی و فساد در سینمای ایران پرسید گفت: در همه جای دنیا و همه زمینه ها این موضوع مطرح است و دیده می شود. حتی در هالیوود هم بازیگرانی بوده اند که علیه تهیه کننده نوشته اند. اینکه آدم چقدر خودش اجازه دهد که به حریم خصوصی اش نزدیک شوند خیلی مهم است. سعی می کنم این مسائل را به همه بچه ها یاد بدهم و دیگر نباید دختر و پسرش کنیم و درواقع جداسازی کنیم.

یکی از بحث های همیشگی میان بازیگران و مردم (که البته برخی از بازیگران نیز با مردم هم نظر هستند) فساد در سینماست که ادعا می شود نقش های بازیگران با رابطه و فساد تقسیم می شود و اگر بازیگری رفتار سالم داشته باشد و یا متاهل و اهل خانواده باشد بی نقش می ماند !

این موضوع همیشه بحث داغ میان بازیگران و مردم و خبرنگاران بوده و به هیچ نتیجه خاصی نرسیده اما برخی از بازیگران زن مشهور مانند فلور نظری، هانیه توسلی، ریحانه پارسا افشاگری هایی را در اینباره انجام داده اند. شبنم قلی خانی متولد 19 آبان 1356 در تهران ، بازیگر و فیلمنامه نویس است.

عکس جدید شبنم قلی خانی

شبنم قلی خانی با انتشار این عکس در صفحه اینساگرامش نوشت:

شبنم قلی خانی

بزرگترین خودآزاری ما آدم ها خاطره بازی ست !!

 

ارسال نظر