کد خبر : 8832

مترو امام خمینی

ماجرای کیسه مشکوک در مترو امام خمینی مشخص شد!

به گزارش ستاره پارسی :

 رئیس پلیس مترو تهران از دستگیری سارق سابقه دار که یک دستگاه اره برقی را در تجریش سرقت کرده و در حال حمل آن با مترو بود خبر داد و گفت: با هوشیاری ماموران پلیس مترو قبل از اینکه مال باخته متوجه سرقت ابزارش شود، سارق را در ایستگاه مترو امام خمینی شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ سعید عطاء اللهی در توضیح این خبر بیان داشت:  اموران پلیس در ایستگاه متروی امام خمینی (ره)  به مردی که کیسه بزرگی را حمل می کرد مشکوک شدند و ماموران پس از بررسی کیسه در آن با یک اره عمودبر مواجه شدند.

وی عنوان کرد: مرد مدعی بود که اره را از محله مولوی خریده است اما چون رفتار او مشکوک به نظر می رسید بررسی ها در این باره ادامه یافت.

بازداشت یک مرد در متروی امام خمینی

رئیس پلیس مترو افزود: ماموران پلیس با بررسی سوابق این مرد پی بردند که او از افراد سابقه داری است که پیش از این بارها به اتهام سرقت دستگیر شده است؛ بنابر این ممکن بود اره عمودبر هم سرقتی باشد.  

این مقام انتظامی ادامه داد: در همین حال ماموران در بازرسی بدنی این مظنون یک فاکتور مربوط به اره کشف کردند که روی آن نام خریدار به چشم نمی خورد اما مهر ابزارفروشی وجود داشت. به همین دلیل آنها با فروشنده تماس گرفتند.  مدیر ابزار فروشی می گفت خریدار چند روز قبل اره را خریده و پول آن را از طریق دستگاه پوز پرداخت کرده است.

سرهنگ عطاء اللهی اشاره کرد:  ماموران که تلاش داشتند هرطور که شده صاحب اصلی اره را پیدا کنند در ادامه با استفاده از شماره کارت خریدار توانستند شماره تلفن او را پیدا کنند.  خریدار  مدعی شد که اره متعلق به او است اما سرقت نشده است.  او گفت چون اره مشکل داشت قرار بود آن را به نمایندگی ببرد  و اره را  در صندوق عقب خودرواش قرار داده و ماشینش را در منطقه گلابدره در حوالی تجریش پارک کرده بود گمان می کرد اره هنوز سرجایش است اما وقتی خودش را به خودرو رساند فهمید به ماشینش دستبرد زده شده و وسایل داخل صندوق عقب سرقت شده است.

رئیس پلیس مترو پایتخت با اعلام جزئیات این پرونده گفت: با مسجل شده سرقتی بودن اره متهم برای انجام تحقیقات به کلانتری 122 دربند تحویل داده شد و تحقیقات برای کشف سایر جرائم احتمالی متهم ادامه دارد.

 

 

 

 

 

ارسال نظر