کد خبر : 2829

خیانت یکی از بدترین معضلات اجتماعی است که خانواده های بسیاری این روزها درگیر آن هستند. با ما همراه شوید تا دلیل خیانت زن متاهل به شوهرش را بررسی کنیم.

به گزارش ستاره پارسی :

قبل از هر چیز ، از تمامی خانمها و خانواده های نجیب و اصیل ایرانی عذرخواهی می کنم ولی این واقعیت را نباید انکار کرد که در این سالهای اخیر ، فاجعه ای در بین خانواده های ایرانی اتفاق افتاده به نام خیانت زن های شوهردار.

 

 


اخبارفوری:

عاشقانه های دیده نشده از محسن تنابنده و همسرش+بیوگرافی و عکس

حمله ی تند و بی ادبانه ی امیرتتلو به مهران مدیری/من حق دارم به مدیری فحش بدم


 

 

حالا به عنوان کسی که در پایتخت ایران هستم و در شلوغ ترین نقاط این اجتماع، این فساد جانسوز را می بینم، بعضی از عوامل ایجاد و پیشرفت این درد اجتماعی را در موارد زیر می بینم.

 

اولین و بزرگترین عامل خیانت فقر است

خانواده ای که مثلا ماهیانه 700 هزار تومان درآمد دارد و ماهیانه 500 هزار تومان کرایه خانه میپردازد ، طبیعی است که نمی تواند با 200 هزار تومان باقی مانده ، امورات زندگی را بگذراند . لذا خیلی از خانواده ها، هستند که به سختی و با نان خالی هم که شده، زندگی را سر می کنند ولی متاسفانه بعضی از خانمها، طاقتشان تمام می شود و با اولین پیشنهاد، اسیر این باتلاق می شوند و تن به خیانت می دهند.

 

 

تصویر

 

خیانت و اعتیاد خود و همسر

اعتیاد زن و همسرش دلیل دیگری برای این فساد می تواند باشد. تهیه مواد و خماری، که باعث از کار افتادن مغز و چشم بستن به همه تعهدات و شرافتها می باشد.

 

 

خیانت به دلیل توجه دیگران و گیر دادن بعضی از مردها به این خانمها

مثلا : خانم شوهر داری با کلی آرایش و بزک و دوزک همراه شوهرش یا بدون شوهر به خیابان می رود . طبیعی است که یک مشت اوباش و رزل بر حسب نیاز یا عادت به این خانم توجه بیش از حد می کنند مثلا اشاره می کنند یا متلک می اندازند یا آنقدر جسور هستند که شماره تلفن می دهند . و اگر این مزاحم از شوهر زن خوش پوش تر و خوش تیپ تر باشد که دیگر هیچ. لذا بالاخره این زن اسیر وسوسه های شیطانی و کثیف می شود و ….

 

خیانت به دلیل ارتباط و دوستی زن با زن های فاسد

ابتدا خانم محترم مدعی می شود که فساد دوستم هیچ ربطی به من دارد ولی خبر ندارد که رفتار و اعمال دوست فاسد ناخودآگاه بر روی شخص تاثیر می گذارد و ……

 

 

تصویر

 

خیانت به دلیل لجبازی با همسر

ن با این ادعا که شوهرم به من خیانت کرده است یا اینکه با من بد رفتاری می کند و نمی تواند نیازها و خواسته های من را برطرف کند خودش را قانع می کند که عمل کثیفش توجیه است.

 

 

خیانت به دلیل زیاده خواهی و تنوع طلبی

متاسفانه از آنجایی که هوسرانی و تنوع طلبی فقط مختص مردها نیست، بعضی از خانمها این مرض را ذاتا دارا هستند و مانند مردهای این چنینی که دوست دارند همه را آزمایش کنند، تنوع طلب و هوسران هستند و بدون هیچ ایرادی در همسرشان تن به این ذلت می دهند.

 
 

خیانت به دلیل مراعات نکردن بعضی از نکات زناشویی از طرف همسرشان

مثلا همسرشان نیازهای آنها را در نظر نمی گیرد و فقط به فکر خودش است و کارش که تمام شد، همسرش را فراموش می کند. یا اینکه مثلا همراه همسرش، فیلم های پورنو تماشا می کند و همین امر باعث تخریب فکر زن می شود. یا اینکه از نظر اخلاقی مانند کتک زدن و … باعث فرار عاطفی زن از شوهر می شود.

 

 

با ذکر این نکات، باز هم اگر توهینی به خانواده های پاک ایرانی شده است، معذرت می خواهم.

در ضمن یک نکته را نیز نباید فراموش کرد : خیانت زن به همسر فقط به تماس جنسی گفته نمی شود چون خیلی از زن های شوهردار هستند که به گمان اینکه من فقط با پسری دوست هستم و ارتباط جنسی نداریم خودشان را گول می زنند. درصورتی که هر گونه رفتار فاسد گونه خیانت بحساب می آید.

 

 

منبع:ساعدنیوز

 
ارسال نظر

نظرات کاربران
 • م الف

  عالی بود دقیقا همینه

 • سهیلا

  بسیار سپاس از ادب و قلم توانا و زیبای نویسنده این متن سخنان شما اثر گزار و شرافتمندانه میباشد با سپاس فراوان

 • ناشناس

  خوب بود

 • ایرانی

  بادرود عنوان مقاله تان نژاد پرستانه است زیرا که مردان خیانتکارتر از زنان هستن دلیلش هم کاملن مشخص هست میزان آزادی مردان در اجتماع مثال شمابعنوان یک مرد میتوانید براحتی ساعت2شب آزادانه بچرخید ولی دلیل خیانت این نیست دلیل نوع انتخاب نوع ارتباط درطول زندگیست دریک رابطه فاعل ومفعول مشخص نیست زیرا هردو کامجویی میکنن پس لطفن شما بیشتر از این زنان را خوار و ذلیل نکنید

 • ناشناس

  سلام
  به نظر بنده یک مورد را نیز به موارد فوق اضافه کنید و آن ابنکه بعضی از آقایان یا خانمهای خیانتکار ، ذاتا اینطوری هستند و این بر می گردد به نان حرامی که والدین آنها سر سفره شان قرار داده تند .

 • ناشناس

  باسلام دقیقا همین نکات هستش

 • ناشناس

  فقر فرهنگی و مادی خیلی بده ولی در ایران علاده بر اینها ارتباط تنگاتنگ خانوادگی مساله سازه... همه چیز همون یسال اول شکل میگیره ادم کجا کوتاه بیاد کجا دلجویی کنه کجا محبت کنه کجا حرف بزنه کجا نزنه...ولی وقتی ۱۵ نفر نظر میدن این ارتباط درست شکل نمیگیره و دلخوری پشت دلخوری پیش میاد... و سردی و شکست عاطفی حتی خشونت..‌ خب طبیعیه دلزدگی و دوری بعده دلخوری و دل شکستگی و الی اخر... بعد از پنج سال زن و شوهر به هم ممکنه آلرژی پیدا کنن و در برابر هر حرکت حالت تدافعی بگیرن... بعد همین میشه که الان شده... محبتی نمیمونه...

 • ناشناس

  واقعا عالی بود. ممنون

 • ناشناس

  عمده دلیل خیانت عدم تفاهم و طرز برداشت از رفتار هم هست .خیلی از زن و مردها در بدترین شرایط وفادار و خالص در کنار هم زندگی میکنند و از قدیم هم این بوده ..اما در درجه اول باید دید تا چه حد قول قرار و درک از هم وجود داشته .کرد از فشار روحی و جپهه گیری زن به طرفی میرود و یا احیانا برای آرام کردن خود مواد و ...و زن هم برای آرامش روحی و فرار از غم .متوسل. به راه غلط و یا خیانت تماس مجازی و بعد ها هم بیشتر جنسی .در هر دو حال اگر عشق و تفاهم از هم وجود نداشته باشه .بجای حل مشکل و استمرار و گرمی رابطه پیوسته جپهه گیری در مقابل هم میگیرن و بعضی ها هم از همین سواستفاده کرده و سعی به آتیش بیار شدن و استفاده از فرصت و ارتباط با زن میکنن .صرف نظر از تباه شدن رابطه و سردی و قطع رابطه و مشکلات آن ..زن به رابطه کادب ی شیطان صفت پناه میبرد و بدتر از گذشته زندگی خود و خانواده را نابود میکند .و در آخر هم ندامت .و در همه این موارد ضربه جبران ناپذیری به همدیگر وارد میکنن. .و همین شده در هر سه ازدواج فقط یکی مستمر ادامه میکنه .عدم توجه مرد به زن و بی احساسی و بی احترامی و بی مهری زن رو وادار به جرقه های خیانت میکنه .چه بسا که در همان هم پشیمانی زیادی برای خود ببار میارن .عواطف زن در هر رابطه مختلف کمتر میشود و لاجرم از حس لطیف زن بودن به شخصیت سرد بی روح بدل خواهد شد که حتی در زندگی آتی و با یکی دیگه هم تاثیر منفی خواهد گذاشت.از همین رو در بیشتر زنان روسپی که بیشترین روابط با پرالتهاب رو دارن .عواطفی برای همسر خود ندارن .و زندگی متزلل و ناپایداری دارن .از آنجایی که زنان اغلب نیازمند روح و احساس محبت مرد هستن و عدم تامین آن از جانب مرد موجب درگیری درونی و عدم خوشبختی و پیری زودرس و شکسته شدن چهره و یایسگی زود هنگام رو در پیش رو میارن و این معزل ضربه شدید روحی به زن خواهد زد.چون قدرت جذب اون در انفعالات روابط مختلف از بین میبره .و دیگر قادر به آزادکردن انرژی درون ندارن و خیلی از زنان که در اوج خیانت و رابطه های مختلف اگر نظر سنجی شود و سوال شود .اظهار شدید ندامت و پشیمانی از خیانت خود دارن .ولی دیگر زمانی به برگشتن ندارن .و پیری مفرد و بی میلی جنسی و اجبار در ررابطه هم از همه بدتر .

 • ناشناس

  عالی بود

 • ناشناس

  راهکار ؟علت همه ی این خیانت ها عدم آموزش کافی زوج ها قبل از ازدواج ونیز الگو گرفتن از زندگی پرآشوب خانواده های آنهاست که همه به همان دلیل اول خیانت یعنی فقر بر می گردد.چرا برای احراز شغل باید تحصیلا ت دانشگاهی داشت ولی برای تشکیل یک خانواده وتربیت فرزندان وحفظ بنیان خانواده نباید آموزش دید؟ کتاب مهارت های زندگی باید در طول ۶ سال متوسطه و۴ سال کارشناسی گذرانده بشه وبدون مدرک مهارت های زندگی اجازه ازدواج داده نشه .

 • جواد ن

  باسلام... به نظر من این معظل که دراجتماع ما ایرانیها وجود دارد علتش نداری وفقرودوستی بازنهای فاسد میباشد در غیر این صورت اگر خیانتی وجود داشته باشد علتش فقط به خانواده او بر میگردد...

 • مسلم مهدی پور

  ایرانیان از بیخ و بن و ذاتا خیانت کار هستن . بقول جناب ناشر خیلی خیلی محدود خانواده ایرانی است که خیانکار نباشه.

 • دهقانی

  مختصر و مفید بود