کد خبر : 2909

اختصاصی شمانیوز؛

همانطور که می دانید سامسونگ در 5 آگوست امسال رویداد آنلاینی برگزار کرده که در آن علاوه بر سری گلکسی نوت 20، گوشی تاشو گلکسی زد فولد 2 و سری تبلت گلکسی تب اس 7 هم رونمایی خواهند شد.

به گزارش شما نیوز به نقل از سم موبایل، همانطور که می دانید سامسونگ در 5 آگوست امسال رویداد آنلاینی برگزار کرده که در آن علاوه بر سری گلکسی نوت 20، گوشی تاشو گلکسی زد فولد 2 و سری تبلت گلکسی تب اس 7 هم رونمایی خواهند شد.

اما به تازگی برخی جزئیات جدید از گلکسی نوت 20 بخصوص قلم اس پن آن فاش شده است. در تصاویر لورفته، یک قلم S Pen هم وجود داشت که به نظر نمی‌رسید تفاوت چندانی با نسخه‌های قبلی داشته باشد، اما ظاهرا قلم جدید دارای نرم‌افزار جدیدی خواهد بود که به آن اجازه خواهد داد تا به‌عنوان یک پوینتر هم استفاده شود.

این اطلاعات را یک کاربر توییتر به نام Jimmy Is Promo منتشر کرده و تصویر S Pen را در کنار گوشی پست کرده است. این تصویر نشان می‌دهد که یک بخش جدید “S Pen pointer” در منوی تنظیمات وجود خواهد داشت که به شما اجازه خواهد داد تا سرعت، رنگ و سایز پوینتر را تنظیم کنید. همچنین گزینه‌ای برای فعال کردن رد پوینتر وجود خواهد داشت.

 

با پوینتر S Pen شما می‌توانید آیکون‌های روی نمایشگر را انتخاب نمایید، رابط کاربری را ناوبری کنید و ناحیه‌ای را هایلایت کنید. شما برای حرکت دادن پوینتر باید دکمه قلم را فشار داده و نگه دارید و سپس آن را حرکت دهید.

 

 

منبع:شمانیوز

 

 

 

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍