کد خبر : 3161

فرمانده انتظامی بهبهان در خصوص تجمع تعدادی از مردم در میدان بانک ملی این شهرستان توضیحاتی ارائه داد.

سرهنگ محمد عزیزی فرمانده انتظامی شهرستان بهبهان با «غیر قانونی» خواندن تجمعات مردمی در بهبهان گفت: این تجمع در پی یک فراخوان رخ داد.

 

 

او افزود: «تعداد کمی» از مردم بهبهان در پی یک فراخوان برای اعتراض به وضعیت معیشتی شامگاه پنج شنبه اقدام به تجمع در میدان بانک ملی کردند.

 

سرهنگ عزیزی بیان داشت: در ابتدا نیروی انتظامی سعی کرد تا با مذاکره تجمع کنندگان را متفرق کند، اما آن‌ها شعار‌های «هنجار شکنانه» سر دادند که پلیس نیز با استواری برخورد کرد و با انجام تدابیر از وارد شدن هر گونه خسارت جانی و مالی در این تجمع جلوگیری کرد، سپس افراد تجمع کننده نیز به سوی خانه‌های خود هدایت شدند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان بهبهان با بر شمردن این نکته که کشور در شرایط حساسی به سر می‌برد، اظهار کرد: عده‌ای قصد دارند تا با تحریک احساسات مردم در این وضعیت نابسامان اقتصادی در جامعه تنش ایجاد کنند، عده‌ای از افراد معاند که نه تنها دوستدار و خیر خواه شهروندان نیستند، بلکه دشمنان قسم خورده نظام هم هستند.

 

این مقام مسئول ادامه داد: نیروی انتظامی بر اساس وظیفه خود که برقراری نظم و آرامش در جامعه است عمل خواهد کرد و با هر گونه بر هم زدن نظم عمومی با قدرت و صلابت برخورد می‌کند و از مردم خواستاریم تحت تاثیر معاندان و مخالفان این مرز و بوم قرار نگیرند.

 

شایان ذکر است که در حال حاضر نظم و امنیت در سراسر شهرستان بهبهان حاکم است.

 

 

aHR0cDovL3JvdXlkYWQyNC5pci8vZmlsZXMvZmEvbmV3cy8xMzk5LzQvMjcvMzczMzI2XzQyNi5qcGc_

12244228_320

 

 

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍