کد خبر : 3222

پسر 11 ساله که به مدت 2 روز تحت آزار شیطانی سه مرد قرار گرفته بود از مرگ نجات یافت.

تجاوز در جامعه امری زشت است . تجاوز علل گوناگونی دارد . تجاوز به پسران توسط بیماران جنسی در جامعه پدیدار شده است . جزئیات یک تجاوز عجیب را در ادامه بخوانید : 

 

 

 پلیس پسر 11 ساله ای را که در چنگال  آدم ربایان شیطان صفت  گرفتار شده بود پس از دو روز تلاش نجات داد.

 

 

خبرداغ و جنجالی : محسن افشانی آبروی همسرش را برد + فیلم جنجالی

 

​ 3 متهم این پرونده که به  موادمخدر  نیز اعتیاد داشتند با دیدن پسر تنها که در خلوتی ظهر به سمت مغازه می رفت تا خرید کند او را به بهانه اینکه کبوتر زیبایی دارند و می خواهند به پسربچه هدیه بدهند به خلوتگاه شیطانی خود کشاندند و پس از  آزار شیطانی  این پسر قصد قتل او را داشتند که با هوشیاری ماموران قربانی از مرگ نجات یافت.

 

افسرپرونده در خصوص این جرم عنوان کرد که معاینات پزشکی قانونی تجاوز و ضرب و شتم به این پسر را تایید می کند و سه متهم نیز پس از دستگیری به جرم و جنایت خود اعتراف کرده و اظهار کردند برای این که این  رازشان  افشا نشود تصمیم به  قتل  گرفتند که ناکام ماندند.

 

هشدار به خانواده ها

یک کارشناس اجتماعی با بیان اینکه متاسفانه در جامعه آدم های بیمار جنسی ناشناخته آزادانه حضور دارند به خانواده ها هشدار داد تا مراقب پسران و دختران کم سن و سال خود باشند در خانه به آنها آموزش بدهند تا با غریبه ها به هر بهانه وسوسه آمیزی همراه نشوند و سعی کنند آنها را در زمان های خلوتی روز از خانه بیرون نفرستند حتی جلوی در خانه بدون نظارت رها نکنند تا شاهد وقایع تلخ نباشیم.

در حال حاضر رسیدگی به این پرونده در دادگاه  آغاز شده است

 

 

منبع : رکنا 

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
از دنیای ورزش
از دنیای سینما و تئاتر
از دنیای مد و لباس
روی خط رسانه
‍‍‍