کد خبر : 828

در این بخش بیوگرافی مائده هژبری رقصنده غیر قانونی اینستاگرامی را مشاهده خواهید کرد.

به گزارش ستاره پارسی؛ دستگیری مائده هُژَبری یک رویداد در تیر ۱۳۹۷ است.مائده هژبری زاده ۱۳۸۰ در تهران است.مائده هژبری مدتی پس از پخش کلیپ‌هایی از رقصش در پیج شخصی خود در اینستاگرام دستگیر و پس از مدتی بازداشت با قید وثیقه آزاد شد.بازداشت و پخش اعترافات مائده هژبریدر صدا و سیما واکنش نهادهای مختلف داخلی و بین‌المللی را به همراه داشته‌است. گزارش شده که مائده هژبری از ایران گریخته یا در هنگام پخش اعترافات در ترکیه بوده‌است و هدف از این برنامه منحرف کردن مردم و رسانه‌ها از مشکلات موجود در ایران بوده‌است.

خبر دستگیری یکی از افرادی که به تعبیر عرف , شاخ مجازی اینستاگرام محسوب میشود جنجال آفرین شده است . مائده هژبری دختری که با رقصیدن و اشتراک گذاری ویدئوهای رقصش در اینستاگرام به شهرت رسیده بود مدتیست بازداشت شده و کلیپی از اعترافات وی پخش شد !  خبر بازداشت مائده هژبری یکی از اینفلوئنسر های مطرح اینستاگرام از اخبار مهم روز های گذشته بود که واکنش های مثبت و منفی زیادی به دنبال داشت. پس از ایجاد این موج در شبکه های اجتماعی این سوال برای خیلی ها پیش آمده که مائده کیست و برای چه بازداشت شده است؟

مائده هژبری

مائده هژبری متولد 1380 در تهران و ورزشکار رشته پارکور و ژیمناستیک می باشد که چند سالی میشد در اینستاگرام به فعالیت مشغول شده بود و به عنوان مربی رقص عکس ها و کلیپ های رقص خودش را در پیج شخصی منتشر می کرد و از همین راه به صد ها هزار دنبال کننده دست پیدا کرده بود.

 

هژبری چند سالی است که در رشته ژیمناستیک فعالیت داشته و بعد از مدتی به ورزش پارکور روی آورد و به این رشته علاقه مند شد.پارکور را تحت نظر مربیان مجرب آموزش دید و فعالیتش را در این زمینه آغاز کرد.

 

مائده به همراه افرادی چون الناز قاسمی و شاداب شکیب و … دیگر افراد در پیج هایشان رقص ها و کلیپ های خود در حال رقص را منتشر می کنند و فالوور های زیادی از این راه جذب کرده و درآمد میلیونی را به جیب می زنند.

 

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍