کد خبر : 8502

محمدحسین ملکشاهی:

رئیس ستاد جوانان پویش حامیان آیت‌الله رئیسی با صدور بیانیه‌ای از مردم برای مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری 1400 دعودت به عمل آورد.

به گزارش ستاره پارسی :

   محمدحسین ملکشاهی رئیس ستاد جوانان پویش حامیان آیت‌الله رئیسی با صدور بیانیه‌ای از مردم برای مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری 1400 دعودت به عمل آورد.

 

 

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

28 خرداد دوباره میعادگاه شیفتگان این سرزمین و دلدادگان خاک مقدس ایران بزرگ اسلامی است.

دوباره وعده آن است که جوانان غیرتمند ایران حماسه‌ای ماندگار از حضور و اقدام خود بیآفرینند و با رودیکرد مسئولانه پای صندوق‌های رأی با سرانگشتان معجزه‌آفرین خود ایران را سوی قله‌های عزت و افتخار بیش از پیش سوق دهند.

به بیان‌ شریف مقام معظم رهبری مجموع آحاد ملت وظیفه دارند انقلاب را حفظ کنند، اما جوان پیشران و موتور حرکت است.

امروز بیش از هر زمان دیگری بر ما جوانان لازم است که بیایم! بر رأی اولی‌های عزیز و دغدغه‌مند، بر آنان که می‌خواهند لسان گویا و صدای رسای معضلات و نقصان‌های جامعه باشند ، آنان که دلباخته اقتدار این خاک‌اند، آنان که شیفته راه شهیدان‌اند و آنان که حراست از استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی برای شأن سرمایه است؛ واجب است بیایند و با رد تاریخ‌ساز انگشتان خود سیدی از تبار پاکدستی و تعهد را برای خلق ایرانی توانمند و قوی‌تر و دولتی مردمی‌تر از پیش برگزینند و افتخاری از جنس خدمت به تاریخ ایران اسلامی بیفزایند.

همه می‌آییم و در برگ ارزشمند و آینده‌ساز رأی خواهیم نوشت «سیدابراهیم رئیسی» برای تحقق مطالبه‌گری، جوان‌گرایی مبتنی بر تجربیات و تعهد به خدمت صادقانه.

«وَمَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ»

 

ارسال نظر