کد خبر : 8945

ماجرا چیست؟

چندی قبل ماموران پلیس غرب تهران با اظهارات مرد جوانی در جریان خیانت در زندگی زناشویی قرار گرفتند و تحقیقات خود را آغاز کردند.

ماموران نیروی انتظامی در تحقیقات پلیسی بنابر اظهارات شاکی متوجه شدند، مرد جوان پس از تماس های شبانه به همسرش مشکوک شده و با چک کردن پیام های تلفن همراه او متوجه برقراری ارتباط نامشروع و خیانت همسرش شده است.

تیم پلیسی پس از دریافت این اطلاعات مهم، تحقیقات محرمانه خود را آغاز و با هماهنگی مقام قضایی بی درنگ به هتل معروف غرب تهران مراجعه کردند.

عقربه ها ساعت 8 شب را نشانه رفته بود که ماموران پلیس همراه با شاکی پس از مراجعه به محل مذکور مشاهده کردند، زن خیانتکار و معشوقه اش که در هتل معروف غرب تهران مشغول به کار بودند، با یکدیگر از در خروجی خارج شدند و به مدت زمان یک ساعت در خودرویی خلوت کردند.

بنابر حساسیت موضوع ماموران پلیس وارد عمل شدند و در یک عملیات زن و مرد خیانتکار را بازداشت و جهت بازجویی ها به مقر پلیس منتقل کردند.

متهمان در بازجویی های پلیس ابتدا جرم خود را انکار کردند اما لحظه ای که با شواهد و مدارک موجود رو به رو شدند لب به اعتراف مبنی بر خیانت و رابطه نامشروع گشودند.

بنابراین گزارش، پرونده متهمان جهت سیرمراحل قانونی به دادسرای ارشاد ارجاع شد.

 

ارسال نظر