کد خبر : 662

شرکت بیمه ایران معین، داریوش محمدی مدیر عامل بیمه میهن را به عنوان مدیرعامل جدید خود انتخاب و‌ به بیمه مرکزی معرفی نمود.

به گزارش ستاره پارسی :

محمدی که یکی از مدیران جوان  صنعت  بیمه می باشد هفده ماه سکان هدایت بیمه میهن را برعهده داشت و در این مدت این شرکت شاهد تحولات ملموس و چشمگیری بوده است.

 

زمانی که وی مدیرعاملی این شرکت را پذیرفت، بیمه میهن در فهرست شرکتهای بحرانی صنعت بیمه محسوب می شد. پس از استقرار تیم جدید مدیریتی در مدت بیش ازیکسال گذشته، شرکت در مسیر احیا و حرکت با شتاب به سمت پیشرفت قرار گرفت. 

 

ایجاد اتحاد و انسجام سازمانی، احیای فروش و‌  رشد  پایدار بیش از ۷۰٪ در سال ۹۸ نسبت به مدت مشابه ، افزایش بیش از ۵۰ درصد در سرانه تولید حق بیمه، اجرای استراتژی فروش متوازن و سودده، اخذ توانگری مالی یک از بیمه مرکزی ج.ا.ایران پس از چهارسال، تعیین تکلیف پروژه آسایش پس از سه سال بلاتکلیفی، وصول مطالبات معوق از سایپا، مدیریت پرداخت های  سیل  در بهار۹۸، پرداخت منظم و مستمر خسارت های معوق بجامانده از سنوات قبل، حضور موفق در بازار سرمایه، انجام آموزش های تخصصی برای کارکنان و ... موجب شد تا سکان بزرگترین شرکت بیمه  مناطق آزاد  به دستان وی سپرده شود. 

 

انتخاب این مدیر جوان، تحصیلکرده و خوشفکر که حاکی از تغییر رویکرد بیمه  ایران  در بکارگیری مدیران جوان و خلاق می باشد می تواند نوید بخش رخدادهای امیدوارکننده ای در آینده صنعت بیمه باشد. 

 
  •  

انتظار می رود، بیمه ایران معین با حضور داریوش محمدی و اتخاذ استراتژی خلاقانه متناسب با فضای جدید کسب و‌کار در صنعت بیمه بتواند عملکرد بهتری را به نمایش بگذارد.

 

ارسال نظر