کد خبر : 2509

پوگاچف میلیاردر روسی بدون در نظر گرفتن محرمانگی پیرامون اسرار خانوادگی دوست قدیمی خود یعنی ولادیمیر پوتین عکس‌هایی از مراسم‌های خانوادگی خود در سال‌های گذشته را منتشر کرد و در توضیحات این تصاویر نوشت: «رفاقت‌های قدیمی است که می‌ماند.»

 ولادیمیر ولادیمیرویچ پوتین ۷ اکتبر ۱۹۵۲ در شهر لنینگراد بدنیا آمد، وی تنها فرزند خانواده بود.گفتنی است،ولادیمیر پوتین در دوران نوجوانی در ایستگاه رادیویی مدرسه فعالیت خود را آغاز کرد و چند بار در طول هفته به اجرای برنامه با گروه معروف بیتلز و سایر گروه های راک می پرداخت.ولادیمیرپوتین از معتقدان کلیسای ارتدکس روسیه است، او جودوکاری ماهری است، در 18 سالگی کمربند سیاه جودو را به کمر بست، پوتین دکترای افتخاری دانشگاه کره جنوبی را در رشته جودو در اختیار دارد. پوتین از دانشگاه دولتی سن پترزبورگ فارغ تحصیل شده است و در ۲۸ ماه ژوئن سال ۱۹۸۳ میلادی در شهر لنینگراد (سن پترزبورگ کنونی) با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور کنونی روسیه ازدواج کرد و آن ها از سال 1985 تا 1990 در آلمان شرقی زندگی کردند. در دور اول ریاست جمهوری وی، اقتصاد روسیه به مدت هشت سال پیاپی رشد کرد.

 

 

703623_615

 

«سرگئی پوگاچف» میلیاردر روسی که به ادعای فایننشال تایمز یکی از عاملان اصلی به قدرت رسیدن پوتین بود، تصاویر دختران ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را در وب سایت خود منتشر کرد. پوگاچف که در حال حاضر یک مجرم فراری، بدهکار بانکی و اختلاس گر بزرگ به حساب می‌آید که به پرداخت ۱۲ میلیارد دلار محکوم شده است.

 

 پوگاچف بدون در نظر گرفتن محرمانگی پیرامون اسرار خانوادگی دوست قدیمی خود یعنی ولادیمیر پوتین عکس‌هایی از مراسم‌های خانوادگی خود در سال‌های گذشته را منتشر کرد و در توضیحات این تصاویر نوشت: «رفاقت‌های قدیمی است که می‌ماند.»

 

در این تصاویر علاوه بر خانواده و فرزندان پوگاچف، فرزندان و خانواده پوتین نیز حضور دارند.

 

خیانت در امانت رفیق گرمابه و گلستان پوتین!

خیانت در امانت رفیق گرمابه و گلستان پوتین!

 

«ماریا و اِکاترینا» دو دختر ولادیمیر پوتین از ازدواج اول او با «لیودمیا پوتین» هستند که در تصاویر عکس‌هایی از دوره نوجوانی و ابتدای جوانی آن‌ها را می‌بینیم.

 

خیانت در امانت رفیق گرمابه و گلستان پوتین!

خیانت در امانت رفیق گرمابه و گلستان پوتین!

خیانت در امانت رفیق گرمابه و گلستان پوتین!

 

البته نه تنها اطلاعات دقیقی از اینکه پوتین دارای فرزند بود یا نه در اختیار رسانه‌ها نبوده بلکه خود او نیز از پاسخ به سوالاتی در این خصوص طفره می‌رفت و هویت دختران خود را تایید نمی‌کرد.

 

به نظر می‌آید دو دختر پوتین در حال حاضر بیش از ۳۰ سال داشته باشند.

 

حالا پس از منتشر شدن این عکس‌ها هویت این دو دختر پوتین برملا شده است و رسانه‌ها توانسته اند اطلاعاتی از زندگی و شغل آن‌ها به دست آورند.

 


ماجرای دختر18 ساله ی خانه خراب کن

عکس تولد لاکچری پوریاپورسرخ لو رفت+عکس

شاخ های مجازی که با یک جمله معروف شدند


 

 

در این اطلاعات مشخص شده است که ماریا دختر بزرگ‌تر پوتین با نام خانوادگی جعلی «ورونتسوا» یک محقق و پژوهش گر در رشته پزشکی است که با یک تاجر ثروتمند آلمانی ازدواج کرده است و حاصل این ازدواج ولادیمیر پوتین را به پدربزرگی رسانده است.

 

خیانت در امانت رفیق گرمابه و گلستان پوتین!

خیانت در امانت رفیق گرمابه و گلستان پوتین!

 

اِکاترینا دختر کوچک‌تر او، با نام خانوادگی جعلی «تیخونوا» که در اصل نام خانوادگی مادربزرگ او بوده است، بر روی پروژه‌های هوش مصنوعی کار می‌کند و ظاهرا از چهره‌های موفق به شمار می‌رود.

 

خیانت در امانت رفیق گرمابه و گلستان پوتین!

 

اِکاترینا هم با ثروتمندترین جوان روسیه ازدواج کرده بود که البته این ازدواج به طلاق ختم شد و آن‌ها در سال ۲۰۱۸ از یکدیگر جدا شدند.

 

منبع:فرارو

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
از دنیای ورزش
از دنیای سینما و تئاتر
از دنیای مد و لباس
روی خط رسانه
‍‍‍