کد خبر : 3068

سازمان منافقین پروژه مرده‌انگاری مریم قجر(مریم رجوی) را کلید زده‌اند.

مریم رجوی  با نام اصلی  مریم قجر عضدانلو  به همراه همسرش مسعود رجوی رهبر سازمان مجاهدین خلق است. مریم رجوی شورای ملی مقاومت ایران که بازوی سیاسی سازمان مجاهدین خلق و گروه‌های متحد با آن سازمان است، مریم رجوی را به عنوان «رئیس‌جمهوری منتخب مقاومت ایران برای دوران انتقال» انتخاب کرده‌است.در غیاب همسرش مسعود رجوی،مریم رجوی عملاً رهبری این سازمان را بعهده دارد.

 

 


 

مریم رجوی رهبر مجاهدین خلق در گذشت+بیوگرافی و عکس


 

گروهک  منافقین  در آستانه تجمع سالیانه خود به منظور پوشش خلاء‌های هویتی و رسانه‌ای، پروژه مرده‌انگاری  مریم (رجوی)  را کلید زدند. در این پروژه منافقین با ارسال ایمیل به برخی از سایت‌ها، خبر  مرگ  همسر شرعی  مهدی ابریشم‌چی  را اعلام کردند تا بتوانند با پخش این خبر و سخنرانی وی در مراسم 27 تیرماه از پروپاگاندای رسانه‌ای برخوردار شوند.

 

 

 این پروژه عاریه گرفته شده از الگوی نخ‌نماشده تیم رسانه‌ای  رهبر   کره شمالی  است.

 

طبق اطلاعات واصله در مراسم 27 تیرماه مقرر شده است  مریم قجر  سخنرانی دیکته شده‌ای را برای روحیه بخشی به عناصر منفعل و بریده فرقه ارائه کند و برای نشان داده نشدن چهره پیر و فرتوت اعضای گروهک  کلاه ،  لباس  و  ماسک  سفید به همراه  عینک آفتابی  استفاده خواهد شد و شعار اصلی تجمع « ایران-مریم» و «مریم-ایران» خواهد بود.

 

 

فرقه منافقین سی سال است که با شگردهای مختلف مغزشویی، بدنبال بهره‌برداری برده‌وار از اعضاست.

 

 

منبع : تسنیم

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍