کد خبر : 3915

رئیس جمهوری آمریکا که برای نشست خبری حاضر شده بود در دقایق ابتدایی به درخواست نیروی امنیتی به دلیل تیراندازی در اطراف کاخ سفید از سالن خارج شد.

به گزارش ستاره پارسی :

 نشست خبری دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا، در کاخ‌سفید ناگهان و برای ۹دقیقه، از سوی یک افسر سرویس مخفی آمریکا، متوقف شد اما او پس‌از آن بازگشت و گفت نیروهای سرویس مخفی، فرد با مظنون مسلحی در نزدیک کاخ‌سفید درگیر شده‌اند، زخمی‌اش کرده‌اند و او حالا در بیمارستان است.

 

عکس دیده نشده از ریحانه پارسا و پسر بامزه+عکس

 

ترامپ از تیراندازی در کاخ سفید نترسید

ترامپ  البته گفت شاید مرد مسلح، قصد حمله به او را نداشته و افزود «از این ماجرا نترسیده... اما دنیا جای خطرناکی شده؛ البته همیشه دنیا جای خطرناکی بوده؛ به گذشته‌ها نگاه کنید... همیشه خطرناک بوده، خیلی خطرناک...»- سرویس مخفی آمریکا، مسوول حفظ جان رئیس‌جمهورند.

 

دونالد ترامپ عصر دوشنبه در  نشست خبری  روزانه مربوط به گسترش  کرونا  در آمریکا، در حال صحبت کردن درباره رای‌گیری پستی و اینکه این شیوه فاجعه‌بار است بود و دخالت روسیه، چین و ایران را در انتخابات آمریکا آسان‌تر می‌کند که ناگهان مامور امنیتی حاضر شد و او را از سالن خارج کرد.

 

تشکر ترامپ از ماموران امنیتی کاخ سفید

دقایقی بعد از این ماجرا، ترامپ بار دیگر وارد شد و گفت: یک شلیک در خارج از کاخ سفید انجام شده بود و من از ماموران امنیتی به خاطر عمل سریع و دقیقشان سپاسگزارم.

 

وی ادامه داد: ظاهرا کسی به بیمارستان منتقل شده است که من از شرایط او آگاهی ندارم و به نظر می‌رسد توسط ماموران امنیتی به وی شلیک شده باشد. هنوز جزئیات بیشتری از این حادثه ندارم. تنها چیزی که می‌دانیم ماموران امنیتی به مظنونی شلیک کردند و او اکنون در بیمارستان است.

 

رئیس جمهوری آمریکا اضافه کرد: این حادثه در بیرون فنس کاخ سفید انجام شده است.

 

منبع:رکنا

ارسال نظر