کد خبر : 5836

افشین ذی نوری دوبلور و مجری تلویزیون از شفا یافتن در مشهد مقدس گفت.

به گزارش ستاره پارسی :

افشین زی‌ نوری بازیگر مجری و دوبلور مشهور ایرانی است. افشین زی‌ نوری ورودش به دنیای هنر و بازیگری در سال ۱۳۶۸ وقتی ۱۳ ساله بود با بازی در سریال “آیینه” رقم خورد.افشین زی‌ نوری در سال ۱۳۷۳ با کمک و هدایت مجید قناد به غلامعلی افشاریه دوبلور معروف ایرانی معرفی شد و چند ماهی زیر نظر او به آموزش فن دوبله پرداخت.پس از مدتی به عنوان دوبلور در فیلمی به نام “کمین” با مدیریت دوبلاژ جلال مقامی اولین کار حرفه ای خودش را انجام داد.افشین ذی نوری به تازگی با بازی درسریال هیولا به کارگردانی مهران مدیری بیشتر دیده شد.

 


خبرداغ:تتلو از چهره جدید و عجیبش رونمایی کرد+عکس


 

افشین ذی نوری دوبلور و مجری تلویزیون در برنامه کبوترانه گفت: در زمان کودکی در سن چهار سالگی دچار یک بیماری شدم که دکتر‌ها از قطع امید کردند.

وی ادامه داد:پدرم من را همراه مادرم پابوس امام رضا (ع) می‌آورد، چون تک پسر بودم، پدرم به امام رضا (ع) می‌گوید که یا امام رضا فرزند من را قبول کن کاری کن تا خوب شود اگر شفاعت پسرم را کنی سال آینده مو‌های پسرم را کوتاه می‌کنم و به اندازه وزن موهایش طلا می‌گیرم. یک سال بعد خداوند و امام رضا (ع) شفاعت من را می‌کنند و خداروشکر سلامتی من برمی گردد.
 

 

ذی نوری درباره ارتباطش با امام رضا عنوان کرد: ارتباط من با امام رضا (ع) طول این سال‌ها همیشه برقرار است و دست و پا می‌زنم که همیشه به پابوس امام رضا (ع) بیام.من هر آنچه که از امام رضا خواستم به من داده است

ارسال نظر