کد خبر : 821

جشن تولد دختر قاسم سلیمانی برای پدرش را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

به گزارش ستاره پارسی؛ قاسم سلیمانی زادهٔ ۲۰ اسفند ۱۳۳۵ در قنات ملک زاده شد. قاسم سلیمانیدر ۱۳ دی ۱۳۹۸ در بغداد در گذشت.قاسم سلیمانی یک فرمانده نظامی ایرانی بود.قاسم سلیمانی در طول جنگ ایران و عراق و پس از آن تا سال ۱۳۷۶، فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله کرمان بود. سپس، از سال ۱۳۷۶ تا زمان مرگ به‌عنوان فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فعالیت می‌کرد. در ۱۳ دی ۱۳۹۸، ارتش ایالات متحده قاسم سلیمانی را به دستور دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور این کشور، در عملیات آذرخش کبود هنگام خروج از فرودگاه بین‌المللی بغداد برای انجام دیدارهای رسمی با مقامات عراقی ترور کرد.

دختر سردار شهید قاسم سلیمانی با انتشار عکس کیک تولد, تولد پدرش را تبریک گفت.زینب سلیمانی با انتشار تصویری در اینستاگرام خود، اولین سالگرد تولد پدرش پس از شهادت را تبریک گفت.یکم فروردین ماه ۹۹ اولین سالگرد تولد سپهبد سلیمانی پس از شهادت ایشان است. بسیاری از کاربران امروز به یاد ایشان پیام‌های تبریک و دل‌نوشته‌های خود را با دیگران به اشتراک گذاشتند و هشتگ‌های مختلف را با نام ایشان داغ کردند.

قاسم سلیمانی

در ادامه پست منتشر شده در اینستاگرام  زینب سلیمانی را مشاهده می‌کنید.

 

به همین مناسبت لحظاتی پیش دختر سپهبد شهید قاسم سلیمانی با انتشار تصویری به مناسبت تولد ایشان نوشت:

قاسم سلیمانی

” اولین کیک تولدتان؛ بدون شمع!

 

دیگر در روز تولدتان هنگام فوت کردن شمع ارزوی شهادت نخواهید کرد … امسال ارزوی همیشگی شما براورده شد .. امسال در روز ولادتتان همنشین مادر شهیدان هستید … حضرت پدر از آن بالا برای دلِ خسته ما دعا کنید.

 

تولدت مبارک قهرمان بی ادعا “.

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍