کد خبر : 834

در پی شیوع کرونا دولت اعلام کرد که تمامی قبوض خدماتی مردم تمدید خواهد شد و اشتراک آنها قطع نخواهد شد

به گزارش ستاره پارسی؛علی ضیا مجری پرحاشیه برنامه فرمول یک که از شبکه یک سیما پخش می شود در توئیتی از یک طرفه شدن خط تلفن همراهش به دلیل پرداخت بدهی گفت.محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات نیز در توییتی پاسخ او را داد. در ستاره پارسی  پاسخ آذری جهرمی به علی ضیا را ببینید

 

متن پاسخ آذری جهرمی به علی ضیا

آذری جهرمی درپاسخ به انتقاد توییتری علی ضیا مجری تلویزیون درباره یک‌طرفه شدن خط تلفن همراهش نوشت: اگر اپراتوری این روزها خط ارتباطی مردم را به دلیل عدم پرداخت بدهی قطع کرده باشد، حتما به دلیل عدم رعایت دستورالعمل ابلاغی جریمه خواهد شد.

‌البته از امثال آقای ضیا عزیز هم میخواهم که صورتحسابشون رو به موقع بپردازند و از امکاناتی که برای قشر ضعیف جامعه ایجاد شده، استفاده نکنند.

 

 

بد نیست بدانید پرداخت قبض برق با توجه به شیوع کرونا تا چه زمانی مهلت دارد؟

مصطفی رجبی مشهدی سخنگوی صنعت برق کشور گفت با بیان اینکه تسهیلات در نظر گرفته شده برای مشترکان خانگی و مشترکان تجاری آمپری در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: هدف ما این است که اولا به منظور کاهش تردد خدمات غیر حضوری به تمام مشترکان ارائه دهیم و در عین حال شبکه برق به طور کامل پایدار باشد و در تامین برق اختلالی ایجاد نشود.

او با تاکید بر اینکه برای این مهم تمهیدات لازم در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: علاوه بر این مساله برای افرادی که درخواست خرید انشعاب جدید دارند مثل افرادی که به تازگی خانه ساختند برنامه‌هایی را در نظر گرفته‌ایم تا علاوه بر انجام امور به صورت غیر حضوری پرداخت هزینه انشعاب نیز در سه قسط انجام شود.

پاسخ-آذری-جهرمی-به-علی-ضیا

پرداخت قبوض

سخنگوی صنعت برق کشور با اشاره به برنامه در نظر گرفته شده برای پرداخت قبض برق، گفت: اعلام کردیم افرادی که توانایی پرداخت ندارند و موفق به انجام این کار نشده‌اند برق آن‌ها به هیچ عنوان قطع نشود و این افراد تا اردیبهشت ماه فرصت دارند که قبض خود را پرداخت کنند، اما در خواست ما از افرادی که توانایی دارند این است که حتما نسبت به پرداخت قبوض اقدام کنند.

رجبی مشهدی با بیان اینکه این شامل حال مشترکان تجاری نیز می‌شود، گفت: منظور از مصارف آمپری که در اطلاعیه منتشر شده آمده بود، مشترکانی هستند که میزان مصرف برق آن‌ها کم است که شامل حال مشترکان تجاری کوچک همچون مغازه ها، سوپر مارکت‌ها و یا تولیدی‌های کوچک می‌شود و این تسهیلات شامل حال کارخانه‌ای که تولید کافی دارد نخواهد شد.

 

ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :