کد خبر : 8610

رئیسی

پیامی که عباس سلیمی به ان اشاره کرده است.

به گزارش ستاره پارسی :

عباس سلیمی نمین چهره سیاسی اصولگرا گفت: آقای رئیسی مخالفتی با برجام ندارد یعنی نگاهش این گونه نیست که نسبت به مذاکره، راه را ببندد بلکه راه مذاکره را باز می‌گذارد اما تاکید بر منافع ملی، موضوعی است که ما از ایشان انتظار داریم. برخی کسانی که در گذشته در اطراف آقای رئیسی بودند نفس مذاکره را چندان مثبت نمی‌دانند در حالی که آقای رئیسی بارها در این روزها اعلام کرده که ما مذاکره را یکی از راه‌های موثر می‌دانیم منتهی خودمان را معطل مذاکره نمی‌کنیم و برای مذاکره هم محدودیت قائل هستیم؛ مذاکره حتما باید منجر به نتیجه شود یعنی تحریم‌های ظالمانه در زمینه مسائل دارویی باید برداشته شود.

وی گفت: باید مذاکره ما منجر به این مسئله شود که این فشارهای ظالمانه رفع شود. آقای رئیسی معتقد به این مسئله است. امیدوارم ما از طریق یک پارچگی و دوری کردن از دعواهای سیاسی داخلی بتوانیم غرب را وادار کنیم دست از این لجاجت‌ها بردارد چراکه فشارهای ظالمانه غرب نمی‌تواند ملت ایران را بشکند اما قطعا مشکلاتی را ایجاد می‌کند.

او افزود: بنابراین ما باید از طریق وحدت و یکپارچگی، این پیام را به آمریکایی‌ها بدهیم که نمی‌توانند از این طریق به جایی برسد البته آقای رئیسی، اینکه چهار وزیر از دولت روحانی را مجددا در دولتش به کار می‌گیرد بدین معناست که به وحدت، بسیار بها می‌دهد و مرزبندی‌های این چنینی را قبول ندارد.

 

 

پرسش و پاسخ

  • کابینه رئیسی چه کسانی هستند
    محمد مخبر معاون اول دولت رئیسی است. وزیر اقتصاد، محمدرضا فرزین است. سازمان برنامه و بودجه در اختیار مسعود میرکاظمی است و احتمالا اکبر کمیجانی در سمت رئیس کل بانک مرکزی باقی بماند. دو وزیر دولت روحانی، در کابینه ابراهیم رئیسی حضور دارند. محمد اسلامی به‌عنوان وزیر راه و شهرسازی و امیر حاتمی به‌عنوان وزیر دفاع در این دولت ‌می‌مانند.
ارسال نظر