کد خبر : 8722

فرمانده سپاه برای مقابله با ویروس کرونا دستوری را صادر کرد.

به گزارش ستاره پارسی :

 صبح امروز (سه‌شنبه) جلسه قرارگاه بهداشتی درمانی امام رضا (ع) بسیج با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه، سردارسرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، دکتر چشمی مسئول بسیج جامعه پزشکی در محل سازمان بسیج مستضعفین و با ارتباط ویدئو کنفرانس با فرماندهان سپاه‌های استانی سراسر کشور به منظور پیگیری طرح شهید سلیمانی برگزار شد.

سرلشکر سلامی در این جلسه ضمن تشکر از بسیجیانی که در اجرای طرح شهید سلیمانی تلاش می‌کنند، گفت: امروز علاوه بر شرایط خاص کرونا، در یک فضای جنگ روانی سخت دشمنان هستیم و دشمنان به دنبال القای ناامیدی در جامعه هستند، اما با حضور میدانی بسیجیان در خدمت‌رسانی به بیماران کرونایی و کمک به مردم این توطئه خنثی می‌شود.

فرمانده کل سپاه افزود: بسیجیان با قدم گذاشتن در مسیر خدمت‌رسانی به بیماران کرونایی لبیک به فرمان رهبری گفتند که اجر آن کمتر از مجاهدان قیام عاشورا نیست.

سردار سلامی خطاب به فرماندهان سپاه‌های استانی گفت: از تمامی ظرفیت سپاه برای خدمت‌رسانی به مردم از جمله ناوگان موتوری و گردان‌های عاشورا برای تأمین مایحتاج خانواده‌های کرونایی، همچنین آشپزخانه‌های پادگان‌ها و مراکز سپاه برای پخت غذا برای خانواده‌های نیازمند استفاده شود.

وی افزود: در شهرها و روستاهایی که کمبود دارو وجود دارد داروخانه‌های سیار راه‌اندازی کنید تا مردم برای تأمین دارو نیاز به حضور در مراکز استان‌ها نداشته باشند.

فرمانده کل سپاه گفت: امروز عزاداری شما خدمت به بیماران کرونایی است و بسیجیان همانند حضرت ابوالفضل (ع) که در روز عاشورا علاوه بر جنگیدن آب‌رسانی می‌کردند، به مردم نیازمند و بیماران کرونایی خدمت‌رسانی کنند.

 

ارسال نظر