کد خبر : 1109

گزارش رضا رشیدپور به صورت زنده و بدون سانسور از اتاق قرنطینه بیمارستان امیراعلم بود

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ رضا رشیدپور زاده ۱۹ مرداد ۱۳۵۷ است.رضا رشیدپور متولد تبریز است.رضا رشیدپور  مجری، تهیه‌کننده، کارگردان و بازیگر است.رضا رشیدپور اهل ایران است. برنامه اتفاق جدیدترین کار رضا رشیدپور می‌باشد. این برنامهٔ ۱۰۰ قسمتی از شبکه سه است.

رضا رشیدپور مجری پرحاشیه صدا وسیما که این روزها به خاطر ماجرای حقوق نجومی اش در برنامه حالا خورشید سوژه رسانه ها شده بود شب گذشته در اینستاگرام ارتباط زنده ای با بخش قرنطینه بیمارستان امیراعلم تهران برقرار کرد. در پرشین وی گزارش رضا رشیدپور را از این بیمارستان می بینید

 

گزارش رضا رشیدپور از بیمارستان

شب گذشته رضا رشیدپور ، مجری معروف صداوسیما در لایو اینستاگرام خود ارتباط زنده ای گرفت با بخش قرنطینه بیمارستان امیراعلم تهران که تقریبا تمام پرستارانش زنان شجاعی بودند که پنجه در پنجه بیماری مرگبار به بیمارانی کمک می کردند که سخت ترین روزهای‌شان را سپری می کردند و با کمک آنها داشتند به زندگی برمی گشتند

ویدئو گزارش رضا رشیدپور از بیمارستان امیراعلم تهران

بد نیست واکنش رضا رشیدپور را نسبت به حقوقش از حالاخورشید ببینید

در روزهای گذشته گروهی در فضای مجازی فشار رسانه‌ای بسیاری را متوجه رضا رشیدپور کرده و مدعی شدند که او برای اجرای هر اپیزود از این برنامه ۴۰ میلیون تومان دریافت کرده و نیمی از آن دستمزد شخصی‌اش بوده است. او نیز سرانجام در پاسخ به این فشارها بودجه برنامه حالا خورشید را با سند اعلام کرد.

رضا رشیدپور در ابتدا نسبت به این موضوع در حساب توئیتر خود واکنش نشان داد و اعلام کرد اگر سندی از این موضوع دارید آن را منتشر کنید. در ادامه از سوی مدعیان این‌طور عنوان شد که هیچگونه سندی در صداوسیما برای دستمزد صادر نمی‌شود. با بالا گرفتن این موضوع، رشیدپور در اقدامی جالب توجه به ارائه توضیحاتی شفاف درباره بودجه حالا خورشید پرداخت و سندهای آن را نیز منتشر کرد.

 

صحبت‌های او که به وسیله دو ویدیو در صفحه اینستاگرامش منتشر شد، به شرح زیر است: «به احترام مردم و برای ثبت در تاریخ عرض می‌کنم. به دلیل کمبودهای داخل سازمان، برنامه حالا خورشید خارج از سازمان ضبط می‌شد. بنابراین هزینه تولید آن شامل رقم‌های مثل اجاره استودیو در بیرون از سازمان، اجاره تجهیزات فنی مثل LED‌‌هایی که داخل استودیو بود. حدود ۵۰ تا ۷۰ نفر پرسنل که در فصل‌های مختلف حالا خورشید من را همراهی می‌کردند. چندین نفر مجریان و گزارشگران مختلف که در کنار من بودند.

 

 

واکنش رضا رشیدپور نسبت به حقوقش

مهمانانی که برای حضور در استودیو، برخی از آنها دستمزد دریافت می‌کردند. یا مهمان‌هایی که از شهرستان‌ها می‌آمدند و هزینه آنها شامل پول بلیت هواپیما، اقامت در هتل، حمل و نقل و پذیرایی بود. به علاوه دکورهای مختلفی که در فصل‌های مختلف برای برنامه حالا خورشید ساخته می‌شد.»

وی در ویدیوی دوم صحبت‌های خود را این‌طور ادامه داد: «با احتساب هزینه‌های تولید که تنها بخشی از آن را در ویدیوی قبل عرض کردم و هزینه‌ها فراتر از این بوده است، کل بودجه برنامه حالا خورشید در اوایل کار حدودا ۱۷ میلیون تومان و در اواخر کار حدودا ۲۲ میلیون تومان بوده. یک میانگین ریاضی نشان می‌دهد که بودجه کل تولید حالا خورشید برای هر اپیزود زیر ۲۰ میلیون تومان بوده است که این رقم مشمول بیمه، مالیات و کسورات قانونی هم می‌شده است.

 

ارسال نظر