کد خبر : 1110

نظر سعید حدادیان مداح معروف ایرانی درباره سوپر استاری های تلویزیون

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ سعید حدادیان زاده ۱۳۴۴ است.سعید حدادیان متولد تهران است.سعید حدادیان مداح و نوحه‌خوان ایرانی است که در مهدیه بزرگ امام حسن تهران هیئت برگزار می‌کند.سعید حدادیان از جمله مداحانی است که در بیت رهبری یا در حضور رهبر ایران مداحی می‌کنند.سعید حدادیان از سال ۱۳۷۶ در استخدام دانشگاه تهران است و تا سال ۷۹ مسئول قرآن و از آن تاریخ مسئول دفتر ادبیات نمایندگی ولی فقیه این دانشگاه بوده‌است.«یاد امام و شهدا» از نوحه‌های معروف حدادیان است.

سعید حدادیان مداح و نوحه خوان معروف ایرانی است. به تازگی سعید حدادیان برای شرکت در یک مصاحبه لایو اینستاگرامی به شبکه جام جم رفت. وی از پرویز پرستویی و عادل فردوسی پور دفاع کرد و گفت نباید گذاشت آنها حذف شوند ،همچنین حدادیان در تحلیل سریال پایتخت بازیگران این سریال را بسیار خوب دانست اما درباره قصه این سریال اظهار کرد که کمی کار داشت. در قسمت زیر اظهار نظر سعید حدادیان مداح درباره سوپر استارهای تلویزیون را قرار داده ایم. برای افزایش اطلاعاتتان در این زمینه در پرشین وی همراه

 

سعید حدادیان مداح سرشناس که برای شرکت در بک مصاحبه لایو اینستاگرامی به جام‌جم رفته بود با دفاعش از سوپراستارهای تلویزیون خبرساز شد.

سعید حدادیان در بخش‌هایی از حرف‌هایش از علی فروغی گلایه کرد و گفت: «وقتی به آقای پورمحمدی زنگ می‌زدم یا آقای فرجی، امکان نداشت بعد از ۵دقیقه به من زنگ نزدند. ولی خب آقای فروغی سرشان شلوغ است و جواب نمی‌دهند. البته محاسن زیادی دارند ولی تلفن جواب نمی‌دهند.»

حدادیان در ادامه این گفت‌وگو  از این گفت که عادل فردوسی‌پور و پرویز پرستویی سرمایه تلویزیون هستند و مردم دوست‌شان دارند. نباید گذاشت آنها حذف شوند.

عادل فردوسی پور

دفاع سعید حدادیان از عادل فردوسی پور

او سپس به تلویزیون دیدنش اشاره کرد و خاطره‌ای از سریال «پایتخت» گفت: «حاج خانم من تلویزیون‌بین حرفه‌ای است. من هم خودم نقد محتوای تلویزیون در خود تلویزیون در دهه ۶۰ و

بعد در آموزش و پرورش می‌کردم. خانواده «پایتخت» می‌دیدند ، من هم نگاه می‌کردم. یک شب دیر شروع شد، زنگ زدم به مدیران تلویزیون گفتم اگر شروع نمی‌شود من بگیرم بخوابم!»

این مداح سرشناس در ادامه در تحلیل سریال «پایتخت» گفت: «از نظر بازیگری ۲۰ که نه ۲۰۰ است. قصه آن ولی جای کار داشت. یک تکه از خوبش بگویم. تنابنده در این سریال یک حمد و سوره خواند که از نظر تجویدی لنگه‌اش را در این ۴۰ سال نداشتیم. سکانس بد هم داشت. خانواده برنامه را می‌بیند. آن رقص توی ماشین شخصیت فوتبالیست خیلی بد بود.»

پایتخت

نظر سعید حدادیان مداح درباره سریال پایتخت و برنامه دورهمی

حدادیان ادامه داد:«من تنابنده را دوست دارم با هم دوستیم. به خودش هم گفتم بابا پنجعلی را حذف نکن. اسیر حرف بقیه نشو. پنجعلی اگر بود یک تشر می‌رفت، این‌قدر بحث‌ها ول نمی‌شد و رقص و آوازی نمی‌شد.»

او سپس از این گفت که به خاطر تجلیل محمدرضا گلزار از جانبازان و شهدای حرم به پشت صحنه مسابقه «برنده باش»  رفته و تشکر کرده و گفت به خاطر اینکه گلزار همسایه حجه الاسلام ابوترابی امام جمعه تهران بوده از قبل هم این بازیگر را می‌شناخته.

حدادیان در بخش دیگری از این مصاحبه زنده به برنامه «دورهمی» رسید و گفت به رغم انتقاداتش از «دورهمی» به مهران مدیری زنگ زده و از تلاش‌هایش برای خنداندن مردم تشکر کرده چون دشمنان کشور مدام می‌خواهند بگویند ایرانی‌ها نمی‌خندند و این تلاش امثال مدیری ستایش‌آمیز است.

 

درباره سعید حدادیان مداح معروف

حدادیان از جمله مداحانی است که در بیت رهبری یا در حضور رهبر ایران مداحی می‌کنند. حدادیان از سال ۱۳۷۶ در استخدام دانشگاه تهران است و تا سال ۷۹ مسئول قرآن و از آن تاریخ مسئول دفتر ادبیات نمایندگی ولی فقیه این دانشگاه بوده‌ است.

«یاد امام و شهدا» از نوحه‌های معروف حدادیان است.

 

گفتگو با محمدحسین پسر سعید حدادیان مداح معروف

پسر سعید حدادیان بودن سخت است یا خیر؟

خیلی ها این سئوال پرسیدند، پسر سعید حدادیان بودن قطعا خیلی خوب و خیلی سخت است. من از وجود بابام است که مداح شدم وگرنه معلوم نیست کجا بودم. سختش این است که پسر حاج سعید حدادیان که جوان است، حق ندارد جوان باشد. یعنی کارهایی که جوان ها می توانند انجام دهند، من نباید انجام دهم اما من همه کارهایی را که جوانان می کنند، انجام می دهم.

 

مثلا؟

تفریحات سالم مثل فوتبال، استخر. روزی من با حاج آقا استخر رفته بودم، شنا می کردیم و حرف می زدیم. یکی روی شانه حاج آقا زد و گفت «حاج آقا شما و استخر! ». حاج آقا گفت «بله مگر ما آدم نیستیم. ما نباید استخر برویم؟».

 

دوست دارید چه لباسی بپوشید؟

اسپورت دوست دارم. آن طور که جوانان می پسندند. رهبر گفتند «جذب حداکثری، دفع حداقلی»، جوانان جامعه به من نگاه می کند. جوان در هیأت مان زیاد داریم. جوانی که به من نگاه می کند، باید طوری باشد که دفعه بعد هم بیاید وظیفه ما آن است که جوانان را به طرف دستگاه امام حسین بکشانیم.

اگر بخواهیم راست حسینی صحبت کنیم در تیپ، لباس و مو چه کار می خواهید انجام دهید اما نمی توانید؟

کاری که دوست دارم را انجام می دهم.

 

مثلا بگویید، دوست دارم موهایم را خامه ای بزنم.

زدم.

 

واقعا؟

آره، کچل می کنم، مو و ریش می گذارم. ریشم را می زنم. هیچ وقت یک چهره ثابتی ندارم.

 

وقتی موها را خامه ای زدید، حاج سعید چه گفت؟

البته الان اسمش را دارم از شما یاد می گیرم، قبلا چیز دیگر می گفتند.

 

قبلا چی می گفتند؟

می گفتند «استاد اسدی آمدی تو، کریستین رونالدو رفتی بیرون». می گفتند مدل رونالدویی است.

 

تا حالا شده از امتیازی استفاده کنید؟

بله یک بار شده، خدمت که می رفتم چندماهی که گذشت، خیلی اذیت کردم. بعد حاج آقا گفت «می توانم از بخشی از ماه های جبهه ایشان را استفاده کنم». ۱۰ ماه و خورده ای خدمت کردم و بقیه را از ماه های جبهه حاج آقا استفاده کردم.

 

ارسال نظر