کد خبر : 1111

وقتی حوصله کریس رونالدو از قرنطینه و ماندن در خانه اش سر می رود و خانه ای جدید ، با ساحل اختصاصی اجاره می کند !

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ کریستیانو رونالدو دوس سانتوش آویرو (پرتغالی: Cristiano Ronaldo dos Santos )زادهٔ ۵ فوریهٔ ۱۹۸۵است. که عموماً با نام کریستیانو رونالدو شناخته می‌شود، کریستیانو رونالدو بازیکن فوتبال است.کریستیانو رونالدو اهل کشور پرتغال است.کریستیانو رونالدو در پست مهاجم برای یوونتوس و تیم ملی پرتغال بازی می‌کند.

وقتی پول درست و حسابی داشته باشی ، دیگه قرنطینه و کرونا و افسردگی تو خونه و …. برات معنی نداره ! یادمه چند سال پیش یکی از دوستانم که خیلی آدم ساده ای بود و خیلی شیرین با لهجه محلی خودش صحبت میکرد ، بهم گفت : تو فقط اون قدری که من لازم دارم ، به من پول بده ، من خودم از یه دانشمند هم بیشتر میفهمم چیکار کنم ! حالا که کربس رونالدو رو تو قرنطینه دیدم ، یاد حرف اون روز اون بنده خد افتادم ! و اما بریم سر اصل مطلب و ماجرای ویلای لاکچری کریستیانو رونالدو که این ویلا رو یه چیزی حدود ۷۰ میلیون تومان در هفته ، اجاره کرده !! کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس تصمیم گرفته است که برای سرگرمی هم که شده، چند روزی خانه اش را در دوران قرنطینه عوض کند و در خانه جدیدی زندگی کند!

 

خانه‌ای جدید کریستیانو رونالدو

با وجود آن که شایعاتی در مورد بازگشت احتمالی رونالدو به تورین مطرح شده بود، این بازیکن به نظر می رسد که تصمیم گرفته است که چند روز دیگر هم در کشورش پرتغال بماند و البته یک خانه جدید را برای اقامت خودش و خانواده اش در روزهای آینده انتخاب کرده است.

ستاره سابق رئال مادرید تصمیم گرفته است که خانه ای را در نزدیکی کانیکال که یک مکان ماهیگیری است، برای روزهای آینده اجاره کند. این خانه شش اتاق دارد و هزینه اجاره آن هفته ای چهار هزار یوروست. بدین ترتیب رونالدو به جای خانه خود در فونچال قرار است که در این منطقه زندگی کند. منابع نزدیک به رونالدو می گویند که این ستاره از زندگی در خانه خودش خسته شده بود و می خواست که در جایی متفاوت زندگی کند و به همین خاطر به این خانه جدید نقل مکان کرده است .

 

اینم همون ویلای لاکچری استخر دار که میگن !

با توجه به قرنطینه در پرتغال، رونالدو تصمیم گرفته است است که در همان شهر خودش این خانه را اجاره کند. زمانی که جورجینا رودریگز نامزد رونالدو تصاویری منتشر کرد که در یک سراشیبی می دوید، خیلی ها شک کردند که رونالدو خانه اش را عوض کرده و حالا بررسی ها نشان می دهد که این قضیه صحت دارد.

اقامتگاه جدید رونالدو و خانواه اش یک استخر ، یک حیاط، دسترسی مستقیم به ساحل و منظره اقیانوس اطلس را دارد.

 فیلم نرمش کریس رونالدو و نامزدش جورجینا در حیاط خانه جدیدشان

ارسال نظر