کد خبر : 1118

آزاده زارعی دانش‎آموخته رشته کارگردانی است. وی فیلم های کوتاه زیادی را کارگردانی کرده است و جوایز گوناگونی را نصیب خود کرده است. آزاده زارعی هنچنین شاعر نیز میباشد و دستی بر قلم دارد. زارعی دستی نیز در هنر قلم زنی روی مس ،نقره ، برنج و طلا دارد.

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ آزاده زارعی زادهٔ ۱۰ خرداد۱۳۶۸ است.آزاده زارعی متولد اصفهان است.آزاده زارعی بازیگر و منشی صحنه‌ سینما و تلویزیون اهل ایران است.آزاده زارعی دانش‌آموختهٔ رشتهٔ سینما است.نخستین کار آزاده صمدی بازی در نقش اول فیلم سینمایی آمین خواهیم گفت ساختهٔ سامان سالور در نقش اصغر فرشته (یک پسر) بود و ورود خود به عرصهٔ سینما را با یک نقش خاص و سخت به رخ کشید.

 

 چکیده ای از بیوگرافی آزاده زارعی :

نام اصلی : آزاده زارعی

زمینه فعالیت: تلویزیون، سینما، تئاتر

تولد: ۱۰ خرداد ۱۳۶۸  اصفهان

محل زندگی : تهران

ملیت: ایرانی

پیشه : بازیگر

سال‌های فعالیت : از ۱۳۸۹ تاکنون

مدرک تحصیلی : رشته سینما

آزاده زارعی

بیوگرافی آزاده زارعی:

آزاده زارعی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 10 خرداد سال 1368 است و اصالتا اصفهانی است. او فارغ التحصیل رشته کارگردانی سینما از دانشگاه فرهنگ و هنر تهران است. وی همچنین منشی صحنه چند فیلم سینمایی نیز بوده است. 

 

پدر آزاده زارعی در حرفه قلم زنی فعالیت میکند و در میدان نقش جهان اصفهان مغازه ای دارد که به قلم زنی مشغول است و مادرش خانه دار است. آزاده زارعی دو برادر دارد و تک دختر خانواده است. ارتباطش با برادرش احمد خیلی خوب و صمیمی است.

 

آزاده زارعی به دلیل بازی در سریال آوای باران در سال 1392 به کارگردانی حسین سهیلی زاده در نقش باران توانست خوش بدرخشد. او قبل از سریال آوای باران در اثری دیگر در نقش فرعی بازی کرده بود ولی به موفقیت چشمگیری نرسید.

آزاده زارعی

بعد از بازی در آوای باران به سیندرلای ایران معروف شد !

آزاده زارعی علاوه‌بر سریال آوای باران، سال 1393 در 25 سالگی در سریال مهر طوبی نیز بازی کرده است. در این سال‌ها آزاده زارعی با هنرمندان بسیاری تجربه‌ی کار داشته است .

 

 

علایق آزاده زارعی :

به شدت فوتبالی است و طرفدار استقلال و از تیم های خارجی هم هوادار تیم بارسلونا است، گاهی شعر هم میگوید. تئاتر را به‌ شدت دوست دارد. او به حیوانات وحشی از جمله مار بسیار علاقه دارد.

آزاده زارعی دستی نیز در هنر قلم‌زنی روی مس و نقره و برنج و طلا دارد که این کار را از پدرش آموخته‌است و آثار خود را در گالری‌های مختلف ایرانی و خارجی به نمایش گذاشته‌است.

 

آزاده زارعی

وضعیت تاهل آزاده زارعی:

آزاده زارعی مجرد می باشد.

 

آثار آزاده زارعی :

برف روی شیروانی داغ ۱۳۸۹ 

آمین خواهیم گفت  ۱۳۸۹ 

اکباتان ۱۳۹۰ 

عملیات مهد کودک ۱۳۹۱ 

آوای باران ۱۳۹۲ 

مهر طوبی ۱۳۹۴ 

هایلایت ۱۳۹۶ 

سال‌های دور از خانه ۱۳۹۷

شاه رگ  ۱۳۹۸

 

عکس های آزاده زارعی:

آزاده زارعی

آزاده زارعی

آزاده زارعی

آزاده زارعی به همراه مادر و بردارش

آزاده زارعی

آزاده زارعی به همراه برادرش

آزاده زارعی

عکس پدر آزاده زارعی

آزاده زارعی

آزاده زارعی در نقش اصغر فرشته

آزاده زارعی

عکس آزاده زارعی و هدیه تهرانی

 

 

ارسال نظر