کد خبر : 1132

انریکه ایگلسیاس و همسرش صاحب فرزندان دوقلو شدند

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ انریکه میگل ایگلسیاس پریسلر (به اسپانیایی: Enrique Miguel Iglesias Preysler) زادهٔ ۸ می ۱۹۷۵ است. انریکه خواننده و ترانه‌سرای اسپانیایی است. انریکه  پسر خولیو ایگلسیاس خواننده و ترانه‌سرای بین‌المللی است که از سال ۱۹۹۴ به شکل جدی وارد حرفه موسیقی شده‌است. پیشهٔ انریکه ایگلیساس در کمپانی مستقل فونوویزا شروع شد که به انریکه یاری کرد تا به یکی از محبوب‌ترین هنرمندان آمریکای لاتین و بازار موسیقی ایالات متحده و جهان تبدیل شود، با فروشی که بیش‌تر از اکثر آلبوم‌های سبک موسیقی لاتین دیگر هنرمندان در آن دوره زمانی بود.

انریکه ایگلسیاس خواننده مشهور اسپانیایی که شهرت جهانی دارد اینروزها در حال جشن گرفتن تولد فرزندان دوقلویش است. خواننده مشهور انریکه ایگلسیاس و تنیس باز مشهور روسیآنا کورنیکوا دراین هفته صاحب دوقلوهایی به اسم نیکولاس و لوسی شدند.

انریکه

انریکه 42 ساله و آنا 36 ساله نه تنها توانسته بودند دراین مدت بارداریرا مخفی کنند بلکه به صورت مخفیانه منزل شان در میامی را نوسازی کردند.بر طبق گزارش ها این زوج از تابستان سال جاری آغاز به تولید دیوار بزرگ 5 متری به دورملک خود کردند که درست در سه ماهه دوم بارداری آنا بوده است.

 

این زوج یک ملک دوطبقه نیز در زمین های خود ساخته و بعضی از اصلاحات محافظتی کودکاز جمله نرده کشی دور استخر نیز در منزل شان اعمال کرده اند و گفته می‌شود هزینه ایننوسازی ها 600،000 دلار برآورد شده است.

 

انریکه ایگلسیاس و آنا کورنیکوا از سال 2013 در منزل ویلایی 26 میلیون دلاری خود که با یک زمینتنیس ، استخر بزرگ و جکوزی کامل می‌شود زندگی میکنند.منزل این خواننده برنده جایزه گرمی در منطقه بی پوینت در میامی واقع شده و با درختان نخل ،حصارهای بلند و چمن های پرپشت سبز احاطه شده است.

انریکه ایگلسیاس و همسرش صاحب فرزندان دوقلو شدندعکسی که آنا کورنیکوا این هفته در صفحه شخصی اش منتشر کرد

انریکه

بارداری مخفی ستاره روسی آنا کورنیکوا

یک منبع به مجله People گفته: “یکی از دوستانم پنج ماه پیش گفت که انها در انتظار فرزندهستند ولی این موضوع را بسیار بسیار محرمانه و پوشیده نگه داشته اند.”این منبع نزدیک همینطور اظهار داشت که این زوج طبق معمول اوقات خودرا با خانواده و دوستاننزدیک می گذرانند و اینگونه نبوده که خبر بارداری شان را تنها برای خود نگه داشته باشند.

انریکه

این مجله همینطور مینویسد اگرچه انریکه و آنا از جمله ستاره هایی هستند که بسیار زندگی خودرا دور از رسانه ها و خصوصی نگه می دارند ولی از جمله افراد بسیار سخاوتمند نسبت بهخیریه های محلی هستند.

 

روز شنبه کورنیکوا سه عکس نظیر در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد که خودش راداخل قایق نشان می داد ودر کنار عکس تگی تحت عنوان “هیچ فیلتری نیاز نیست” نوشته بود.

 

پدر شدن انریکه ایگلسیاس

این زوج مشهور که این هفته برای نخستین بار پدر و مادر شدند، درسال ۲۰۰۱ در صحنه موزیکویدئو “Escape” این خواننده اسپانیایی آشنا شده و ازآن دوران تا کنون باهم هستند.آن ها نسبت به زندگی خصوصی خود بسیار محرمانه رفتار می‌کنند تا حدی که اکنون یکسال استکه دریک محیط عمومی باهم دیده نشده اند.

انریکه

این زن ورزشکار و بلوند روسی درسال ۲۰۱۱ در گفت‌وگو با مجله Women’s Health گفته بودمعتقد به تعهد در رابطه است و باید دریک رابطه اعتماد و احترام متقابل کاملا وجود داشته باشد.او همینطور در آن سال به این مجله گفته بود که دوست دارد فرزند داشته باشد: “چه من از خودم بچهداشته باشم و چه به سرپرستی بگیرم، بطور کلی مراقبت کردن از افراد را دوست دارم.”

 

 

ارسال نظر