کد خبر : 1187

تصاویری از ملیکا زارعی خاله شادونه معروف برنامه کودک به همراه دخترش مانلی را برایتان گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده میکنید، تیپ ملیکا زارعی در یک سفر به خارج از کشور بسیار جالب توجه بود.

به گزارش ستاره پارسی؛ ملیکا زارعی معروف به خاله شادونه مجری برنامه‌های کودک است.ملیکا زارعی خواهر کوچک تر مریلا زارعی است.ملیکا زارعی برزی در ۴ اردیبهشت ۱۳۶۴ در تهران به دنیا آمد و ملیکا زارعی رشته آموزش زبان انگلیسی خوانده‌است.ملیکا زارعی از سال سوم دبستان فعالیت هنری خود را با اجرا در برنامهٔ تازه‌ها از شبکه ۲ آغاز کرد و در سال ۱۳۸۲ در سریال «دوران سرکشی» یک سکانس بازی کرد و بعد در مجموعه «مهر خاموش» بازی کرد و از سال ۱۳۸۳ همزمان با قبولی در دانشگاه به عنوان مجری برنامه کودک و با نام خاله شادونه مشغول به کار شد. به خاطر صدای کودکانه‌اش خیلی زود در دل بچه‌ها جا باز کرد.

 

تیپ ملیکا زارعی در خارج از کشور

ملیکا زارعی خواهر بازیگر معروف سینما مریلا زارعی و خاله شادونه معروف برنامه های کودک تصویری از یک سفر را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد . به همین بهانه تصاویر بیشتری از ملیکا زارعی در کنار دخترش را برای شما گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

 

 

ملیکا زارعی

ملیکا زارعی 

ملیکا زارعی

 ملیکا زارعی خاله شاد برنامه کودک

 

ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :