کد خبر : 1217

بهاره کیان افشار بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکس هایی مختلف از جشن تولدش به روز کرد.

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ بهاره کیان‌افشار زاده ۲۲ اردیبهشت ۱۳۶۲ است.بهاره کیان‌افشار ترانه‌سرا، بازیگر سینما و تلویزیون است.بهاره کیان‌افشار اهل ایران است.بهاره کیان‌افشار بازیگری را به‌طور حرفه‌ای از سال ۱۳۸۵ آغاز کرده است. بهاره کیان‌افشار بازیگری را به طورحرفه ایبا بازی در مجموعهٔ کلاه پهلوی در نقش «شادی مستشارنیا» با دوبلهٔ فریبا رمضان پور آغاز کرد.

 

بهاره کیان افشار بازیگری که با بازی در سریال کلاه پهلوی به دنیای بازیگری راه یافت این روزها یکی از چهره های پرکار سینما و تلویزیون است که حضور پررنگی را در نمایش خانگی تجربه میکند.

این بانوی بازیگر در دهمین روز از اردیبهشت ماه متولد شد و روز گذشته تصاویری از کیک های مختلف چند جشن تولدش را با همراهانش به اشتراک گذاشت.

 

بهاره کیان افشار صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکس هایی از جشن تولدش به روز کرد و از همه کسانی که این روز زیبا را برایش ساختند تقدیر کرد.

 

عکس هایی از جشن تولد بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار با انتشار تصاویری نوشت :و این منم که از مهر لبریزم...صمیمانه ممنونم از همه تبریکهای زیبای دور و نزدیک شما....

زندگی تنها و تنها با عشق و امید ممکن میشود و تمام؛ همه عشق و امید من هستید و بس.....

بهاره کیان افشار

جشن تولد بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار

شیلا خداداد ، پرستو صالحی ،امیر کربلایی زاده و ... از هنرمندان حاضر در جشن تولد بهاره کیان افشار بودند.

بهاره کیان افشار

جشن تولد بهاره کیان افشار

 

بهاره کیان افشار

کیک تولد بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار

کیک تولد بهاره کیان افشار

بهاره کیان افشار

کیک تولدی دیگر برای بهاره کیان افشار

سریال هشتگ خاله سوسکه اولین سریال موزیکال برای کودکان و نوجوانان در شبکه نمایش خانگی است که به کارگردانی محمد مسلمی در نمایش خانگی توزیع شد و بهاره کیان افشار در جدیدترین تجربه کاری اش با گریمی متفاوت جلوی دوربین این سریال رفت.

بهاره کیان افشار

ارژنگ امیرفضلی و بهاره کیان افشار در سریال هشتگ خاله سوسکه

 

ارسال نظر