کد خبر : 1228

سلنا گومز خواننده سرشناس هالیوودی در لایو اینستاگرام خود با مایلی سایرس به داشتن بیماری اختلال دو قطبی اعتراف کرد

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛  سلنا گومز متولد 31 تیر 1371 است.سلنا گومز در تگزاس آمریکا، خواننده است.سلنا گومز  دیپلمه وسلنا گومز تنها فرزند خانواده است، سلنا گومز بجز خوانندگی، بازیگر و طراح مد است.سلنا گومز مادرش آماندا داون بازیگر ایتالیایی اصل و پدرش ریکاردو گومز اهل مکزیک است.سلنا گومز دیپلم خود را در سال 1389 با تحصیل در خانه گرفت.

 

سلنا گومز به داشتن اختلال روانی اعتراف کرد

برای نخستین بار در طول این سالها، سلنا گومز و مایلی سایرس درباره یک تابو به نام بیماری‌های روانی صحبت کردند. آنها در لایو اینستاگرام درباره موضوعات مختلفی از جمله لزوم ماندن در خانه در روزهای انتشار کرونا، بیماری‌های روانی و نحوه تعامل با دیگران گفتگو کردند.

سلنا گومز برای نخستین بار از ابتلا به بیماری روانی دو قطبی گفت و تأکید کرد که این موضوع را پنهان نمی‌کند. مایلی سایرس و سلنا گومز پیش از اینکه به چنین شهرتی برسند، دوستان صمیمی بودند و اینک در روزهای قرنطینه فرصتی دست داده تا از طریق فضای مجازی با یکدیگر به گفتگو بنشینند. گومز در لایو اینستاگرام گفت که به اختلال دوقطبی یا افسردگی شیدایی مبتلا است.

او افزود درباره این اختلال اطلاعات زیادی کسب کردم، که کمک زیادی به من کرده و آگاهی نسبت به بیماری، ترس من را از بین برده است. سایرس نیز گفت: من واقعاً به خاطر گفت و شنودی که با هم داشتیم خوشحالم.

سایرس و گومز درباره انتشار ویروس کرونا با هم هم حرف زدند و اینکه چطور آدمها در این اوضاع و احوال می‌توانند از طریق فضای مجازی با هم در ارتباط باشند که در نوع خود بسیار جالب، جذاب و هیجان‌انگیز است.

گومز گفت به تازگی به یکی از بهترین بیمارستان‌های روانی آمریکا به نام مک‌لین Mclean رفتم و بعد از آزمون‌های مختلف فهمیدم که اختلال دو قطبی دارم.

گفتنی‌است اختلال افسردگی - شیدایی یا اختلال دوقطبی که این روزها خیلی افراد از آن رنج می‌برند باعث می‌شود خلق و خوی آنها مدام از حالتی به حالت دیگر تغییر می‌کند. در این اختلال ذهنی و راونی، فرد بیمار دو مرحله افسردگی و شیدایی را در زندگی خود تجربه می‌کند.

سلنا گومز

 لایو اینستاگرامی مایلی سایرس و سلنا گومز

 

ارسال نظر