کد خبر : 1312

فوق ستاره هالیوودی خانم آنجلینا جولی در سفر جدید خود به عراق که پنجمین سفرش به عراق محسوب میشود از نزدیک شاهد ویرانیهای موصل بود . خانم انجلینا جولی در روز شانزدهم ژوئن به بازدید مناطق تخریب شده موصل در عراق رفت.

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ آنجلینا جولی (به انگلیسی: Angelina Jolie) زادهٔ ۴ ژوئن ۱۹۷۵ است.آنجلینا جولی هنرپیشه، کارگردان، نویسنده است.آنجلینا جولی نیکوکار اهل ایالات متحده آمریکا است.آنجلینا جولی توانسته چهار بار جایزه گلدن گلوب، دو بار جایزه اتحادیه بازیگران سینما و یک بار جایزه اسکار را برنده شود. آنجلینا جولی پس از ازدواج با برد پیت، از نام «آنجلینا جولی پیت» (Angelina Jolie Pitt) استفاده می‌کند.

 

آنجلینا جولی بازیگر 43 ساله و نماینده ویژه سازمان ملل متحد, در پنجمین سفر خود به عراق, با خانواده های آسیب دیده ملاقات نمود. او در این سفر به شدت تحت تاثیر عواطف انسانی اش , محزون گردید.

آنجلینا جولی

آنجلینا به موصل سفر نمود تا به مردم یادآوری نماید که عراق را فراموش نکنند. در حالی که تقریبا یک سالی میشود که سرزمین موصل از اشغال نیروهای داعش آزاد گردیده است.

 

آنجلینا پس از بازدید از مناطق مخروبه موصل گفت:

این بدترین تخریبی ست که من دیده ام. مردم اینجا همه چیزشان را از دست داده اند. آن ها فقیر هستند و برای فرزندانشان چیزی ندارند. آن ها حتی از آب آشامیدنی سالم و امکانات اولیه زندگی محرومند.

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی در توصیف مخروبه های تصریح کرد:پس از رویداد ناگوار اشغال, آنها مشغول بازسازی خانه های شان هستند, ولی با دست خالی و بدون نیروی کمکی….

 

او افزود:

من برای بازسازی کامل اینجا, قدرت کافی را ندارم, اما مردم این شهر از تلاش شان ناامید نخواهند ش

 

ارسال نظر