کد خبر : 1321

او در حالی که خواهرش، کلوئی، می‌کوشید کورتنی و کیم را از هم جدا کند فریاد زد: «یک بار دیگر این حرف را بزنی می‌زنم پدرت را می‌آورم. خفه شو و اینطوری نخند.»

به گزارش ستاره پارسی؛ کیمبرلی «کیم» کارداشیان وست انگلیسی: Kimberly Noel Kardashian West زادهٔ ۲۱ اکتبر ۱۹۸۰ است.کیم کارداشیان شخصیت تلویزیون واقع‌نما، بازیگر، مدل و بازرگان اهل آمریکا است.کیم کارداشیان که متولد و بزرگ شدهٔ لس آنجلس در ایالت کالیفرنیا است،کیم کارداشیان نخست به واسطه دوستی با پاریس هیلتون، و در سال ۲۰۰۷ پس از لو رفتن فیلم رابطه جنسی وی با دوست پسر سابقش ری جی مورد توجه رسانه‌ها و اذهان عمومی قرار گرفت. بعد از این اتفاق در همان سال،کیم کارداشیان و خانواده‌اش در مجموعهٔ واقع نمای پابه‌پای خانواده کارداشیان ظاهر شدند. موفقیت این مجموعه منجر به دنباله‌هایی از جمله کورتنی و کیم میامی را تسخیر می‌کنند شد.سال ۲۰۱۰ کیم با درآمدی برابر ۶ میلیون دلار، پر درآمدترین ستارهٔ سریال‌های واقع نما شد.

کورتنی کارداشیان پس از دعوا با خواهرش، کیم، از مجموعه واقع‌نمای «ماجراهای خانواده کارداشیان» که مدت‌ها است از تلویزیون پخش می‌شود، خارج شده است.

کیم کارداشیان

او این خبر را رسما در پاسخ به یکی از فالوئرهایش در اینستاگرام علنی کرد. این فالوئر پرسیده بود که چرا او که مدام از این‌که دوربین تمام حرکاتش را دنبال می‌کند شکایت می‌کند از این برنامه خارج نمی‌شود.

این بیننده نوشته بود: «کورتنی باید از برنامه لعنتی بزند بیرون! خسته شدیم از بس شنیدیم که نمی‌خواهد فیلمش را بگیرند.»

کارداشیان پاسخی سریع داد: «همین کار را هم کردم. خداحافظ.»

او بعدها با توضیح بیشتر نوشت: «کلی طول کشید تا به این‌جا برسم. آدم خیلی راحت فراموش می‌کند اولویت با چیست. سال‌ها طول کشید تا به این تصمیم رسیدم.»

دعوای کورتنی با کیم (که همسر کانیه وست است) زمانی صورت گرفت که تعهد کاری‌اش زیر سوال رفت.

او در حالی که خواهرش، کلوئی، می‌کوشید کورتنی و کیم را از هم جدا کند فریاد زد: «یک بار دیگر این حرف را بزنی می‌زنم پدرت را می‌آورم. خفه شو و اینطوری نخند.»

در همین اپیزود صدای کورتنی را می‌شنویم که می‌گوید از شرکت در یک مراسم یادبود به همراه خانواده‌اش احساس بدی داشته چون دوربین‌های تلویزیونی دنبال‌شان کرده‌اند.

او می‌گوید «من دوست ندارم آدم مشهوری باشم» و سپس اعلام می‌کند: «می‌خواهم مدتی از برنامه بزنم بیرون. الان می‌توانم روی خودم تمرکز کنم و راجع به مادر بودن برنامه‌ریزی کنم.»

کورتنی رو به دوربین می‌گوید:‌ «می‌خواهم احساس رسیدن به دستاوردهایم و احساس خوشحالی داشته باشم. زندگی خیلی کوتاه است.»

برنامه «ماجراهای خانواده کارداشیان» که در سال ۲۰۰۷ آغاز شد در بریتانیا از شبکه «ئی!» پخش می‌شود.

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍