کد خبر : 1403

گپ و گفت جالب با هومن گامنو خواننده برنامه خندوانه و بازیگر نقش فرید سریال زیر همکف

به گزارش ستاره پارسی؛ هومن گامنو خواننده و بازیگر ایرانی است.هومن گامنو  زاده خرداد ماه سال ۶۸ در است.هومن گامنو در تهران متولد شده است.هومن گامنو دانشگاه را نیمه کاره در ترم سوم رشته کامپیوتر رها کرده است. سید هومن گامنو اولین آهنگ خود را در ۱۶ سالگی به نام سوته دلان منتشر کرده است همچنین خوانندگی تیتراژ خندوانه و کودک شو نیز توسط هومن گامنو انجام شده است. در قسمت زیر گفتگویی جالب با هومن گامنو خواننده خندوانه را قرار داده ایم. برای افزایش اطلاعاتتان در این زمینه در سایت ستاره پارسی همراه ما باشید.

هومن گامنو

هومن گامنو خواننده خندوانه

هومن شاهی مشهور به «هومن گامِنو» خواننده‌ایست که با همکاریهایی که با گروه موسیقی زیرزمینی «بروبکس» و قطعاتی مانند «سوسن خانم»، «بدو دیره» و «قدرت دست خانوماس» داشت مورد توجه قرار گرفت؛ این خواننده اما بعدتر سر از رسانه ملی درآورد و در همکاریهایی که با «خندوانه» و خواندن تیتراژ این برنامه داشت کوشید به جمع روزمینی‌های مجاز بپیوندد.

 

هومن گامنو درباره مسیری که از «سوسن خانم» تا خوانندگی در «خندوانه» پیموده اظهار داشت:با یک جمله می‌توانم بگویم سال‌ها طول کشید تا از زیرزمین آمدم روی زمین. این راه و مسیرش بوده است.

 

بازیگر سریال «زیر همکفـ» گفت: نمی‌دانم این افراد در جریان کارهای من هستند یا خودشان را به آن راه می زنند. من چند کار تئاتر بازی کردم و قبل از این سریال در دو کلاس بازیگری دوره دیدم. یعنی می خواهم بگویم کاری را انجام نمی‌دهم که هیچ تجربه یا آگاهی نسبت به آن ندارم.

هومن گامنو

هومن گامنو بازیگر سریال زیر همکف

بخشی از این میزگرد با عوامل سریال «زیرهمکف» و حرف‌های هومن شاهی(گامنو) را مطالعه کنید.

آقای شاهی(گامنو) حضور شما در این سریال یکسری حاشیه ایجاد کرد. یکسری گفتند خواننده زیر زمینی که آمده بازیگر شده.

– نمی‌دانم این افراد در جریان کارهای من هستند یا خودشان را به آن راه می زنند. من چند کار تئاتر بازی کردم و قبل از این سریال در دو کلاس بازیگری دوره دیدم. یعنی می خواهم بگویم کاری را انجام نمی‌دهم که هیچ تجربه یا آگاهی نسبت به آن ندارم و آقای گودرزی هم وقتی فیلم یکی از تئاترهای من را دیدند اعتماد کردند و دعوت کردند تا در کارشان حاضر شوم.

 

البته شما قبل‌تر هم در خندوانه فعالیت کرده بودید؟

– تیتراژ خندوانه و کودک شو را انجام دادم. در ۴ فصل خندوانه تیتراژ با من بوده و در برنامه هر آهنگی می خواندند کار من بود. فکر می کنم خیلی از این نقدها با علم قبلی و عامدانه بوده است و خیلی ها این را می دانستند که من تئاتر کار می کردم.

هومن گامنو

فکر می‌کنم دسته‌ای که این اعتراض‌ها را راه انداختند بیشتر حرفشان درباره این بود که به واسطه خوانندگی زیر زمینی شما اجازه حضور در تلویزیون را ندارید؟

– هومن گامنو خواننده خندوانه: اجازه اش را هم داشتم و اصلا ممنوع الکار و ممنوع صدا نبودم.مگر می‌شود شما در تلویزیون کار کنید و مجوز نداشته باشید؟

 

 

یعنی شما در هیچ مقطعی ممنوع صدا نبودید؟

– هومن گامنو خواننده خندوانه: نه فقط بعد از یکی از آهنگ‌هایی که خیلی هم هیت شد دوره کوتاهی کار نکردم. اما زمانی که همکاریم را با خندوانه آغاز کردم اول اسمم را در تیتراژ نمی زدند، اما بعدش زدند. در ادامه در برنامه کودک شو هم آهنگسازی انجام می دادم و کم کم از زیر زمین به روی زمین آمدم!

هومن گامنو

چه شد که تغییر سبک دادید؟

– گامنو: من تغییر سبک ندادم و هنوز هم در حوزه خوانندگی مشغول به کار هستم و علاقه مندم. روی آلبومم مشغول به کار هستم و امیدوارم بزودی بتوانم کنسرت برگزار کنم.

هومن گامنو

پاسخ تهیه‌کننده «زیر همکف» به انتقادها از بازی هومن شاهی

رضا جودی تهیه‌کننده سریال «زیر همکف»، درباره دلایل انتخاب هومن شاهی برای بازی در این مجموعه تلویزیونی گفت: ما یک سریال ساختیم که چند بازیگر دارد و آقای هومن شاهی هم یکی از آنهاست. معرفی چهره جدید به تلویزیون چه اشکالی دارد؟ آقای شاهی قبلاً در فضای مجازی و برنامه «خندوانه» فعالیت داشته است. الان هم در قاب تلویزیون قرار گرفته؛ ایراد این کار کجاست؟

 

تهیه کننده سریال‌های تلویزیونی، درباره مهارت هومن شاهی در عرصه بازیگری اظهار کرد: ما این بازیگر را انتخاب کردیم و در حال حاضر در سریال هم بازی می‌کند؛ اگر اهل این حرفه باشد در آن ماندگار می‌شود. مهارت او برای ما قابل قبول است.

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍