کد خبر : 1420

افسانه کمالی در سال ۱۳۹۴ با فیلم یک روز بخصوص به کارگردانی همایون اسعدیان وارد سینما شد و در سال ۹۶ با بازی در سریال سایه بان فعالیت رسمی خود را در تلویزیون شروع نمود.

به گزارش ستاره پارسی؛ افسانه کمالی متولد ۱۹ خرداد ۱۳۶۶ است.افسانه کمالی زاده تهران است.افسانه کمالی بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.افسانه کمالی در سال ۱۳۹۴ با فیلم یک روز بخصوص به کارگردانی همایون اسعدیان وارد سینما شد و در سال ۹۶ با بازی در سریال سایه بان فعالیت رسمی خود را در تلویزیون شروع نمود.

 

چکیده ای از بیوگرافی افسانه کمالی:

نام اصلی: افسانه کمالی انارکی

زمینه فعالیت: سینما، تلویزیون

تولد: ۱۹ خرداد ۱۳۶۶

تهران، ایران

محل زندگی: تهران

ملیت: ایرانی

پیشه: بازیگر

افسانه کمالی

بیوگرافی افسانه کمالی:

افسانه کمالی زاده ۱۹ خرداد ۱۳۶۶ تهران بازیگر سینما و تلویزیون ایران است. افسانه کمالی در یک خانواده کم جمعیت ۴ نفره زندگی کرده و یک برادر کوچکتر به نام بابک دارد. وی از سنین جوانی به بازیگری علاقه داشته و بخاطر تحصیل و درس نتوانسته به سوی این هنر برود که وی بعد از به اتمام رساندن تحصیلات و دانشگاه به کلاس های بازیگری رفته و به دنیای هنر وارد شده هست. افسانه کمالی دوره های بازیگری خود را در موسسه بازیگری کارنامه گذرانده و از همین طریق توانسته وارد دنیای بازیگری شود.

افسانه کمالی

افسانه کمالی در دبیرستان تجربی خوانده و در سال ۸۴ از دانشگاه شهید بهشتی لیسانس زیست شناسی گرفته است. او در سال ۹۰ رتبه ۲ کنکور کارشناسی ارشد رشته فیزیولوژی پزشکی دانشگاه تربیت مدرس است. و اکنون فارغ التحصیل همین رشته است.

 

افسانه کمالی در سال ۱۳۹۳ بعد از اتمام تحصیلات کارشناسی ارشد خود در موسسه کارنامه آموزش بازیگری را فرا می گیرد و در سال ۱۳۹۴ با فیلم یک روز بخصوص به کارگردانی همایون اسعدیان وارد سینما شد و در سال ۹۶ با بازی در سریال سایه بان فعالیت رسمی خود را در تلویزیون شروع نمود.

 

منتقدان و طرفداران سینما چهره افسانه کمالی را با لیلا حاتمی شباهت میدهند که وی میتواند مثل لیلا حاتمی با چهره مظلوم و ساده خودش در سینما بدرخشد.

افسانه کمالی

فیلم‌شناسی افسانه کمالی:

- یک روز بخصوص (1394)

مجموعه تلویزیونی افسانه کمالی:

- سایه بان (1396)

- سر دلبران (1397)

 

عکس های افسانه کمالی:

افسانه کمالی

افسانه کمالی و برادرش

افسانه کمالی

متین سوده، افسانه کمالی و بهار ارجمند

افسانه کمالی

بازی افسانه کمالی در سریال سر دلبران

افسانه کمالی

  بازی افسانه کمالی در سریال سایه بان

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ناشناس

    عاشقشم

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍