کد خبر : 1444

در این روزها شکیرا در قرنطینه بسر می برد و خود را حسابی مشغول کرده است.

به گزارش ستاره پارسی؛ شکیرا ایزابل مبارک ریپل زاده ۲ فوریه ۱۹۷۷ است که با نام مختصر شکیرا شناخته می‌شود.شکیرا خواننده، ترانه‌سرا، مدل، رقصنده، تهیه‌کننده موسیقی و بازیگر کلمبیایی است.شکیرا در بارانکیلا در کلمبیا به دنیا آمد.شکیرا تنها فرزند نیدیا ریپل و ویلیام مبارک است. پدربزرگ و مادر بزرگ پدری او از لبنان به نیویورک مهاجرت کرده بودند، جایی که پدر شکیرا در آن به دنیا آمد. مادر او هم تبار اسپانیایی و ایتالیایی دارد.او از ازدواج‌های قبلی پدرش دارای ۸ خواهر و برادر هم‌نیا است

 

شکیرا خواننده و رقاص معروف کلمبیایی است که از محبوبیت بالایی در سطح جهانی برخوردار است. این خواننده معروف که نامزد جرارد پیکه بارسلونایی است این روزها در قرنطینه خانگی به سر می برد. پیکه با انتشار فیلمی از شکیرا او را مشغول انجام فعالیتی مفید در روزهای قرنطینه نشان داد. فعالیت تحسین برانگیز شکیرا در قرنطینه را ببینید

شکیرا

فعالیت شکیرا در قرنطینه

شکیرا خواننده کلمبیایی در دوره قرنطینه خانگی که توسط دولت‌ها برای مهار ویروس کرونا اعمال شده بود استفاده کرد و مدرک دانشگاهی گرفت، اما اخذ این گواهینامه اختلاف نظر زیادی را در بین طرفدارانش ایجاد کرد. شکیرا پس از یک مطالعه چهار هفته ای، به طرفداران خود اعلام کرد که دوره فلسفه باستان از دانشگاه پنسیلوانیا را گذرانده است.

 

شکیرا

وی اظهار داشت که پس از اینکه فرزندانش را می‌خواباند و پس از ساعتها مطالعه، توانست گواهی را به دست آورد. اعلام شکیرا در مورد مدرک دانشگاهی وی باعث ایجاد اختلاف نظر در بین طرفدارانش شد، در حالی که برخی او را بخاطر اصرار بر یادگیری و گذراندن وقت مفید در دوران قرنطینه در خانه تحسین کردند، برخی دیگر این کار را به خصوص با داشتن بچه به عنوان اتلاف وقت می‌دیدند. نکته قابل توجه این است که خواننده شکیرا با ژرارد پیکه ستاره فوتبال اسپانیا در ارتباط است.

 

شکیرا

پیکه در روزهای نخست قرنطینه فیلمی از شکیرا که کاغذ و خودکار به دست، در یک کلاس مجازی آموزش فلسفه شرکت کرده بود را منتشر کرد. او در توضیح این فیلم نوشت: «در حال یادگیری فلسفه! کار هوشمندانه‌ای است. در خانه بمانید.»

 

 

شکیرا از جمله سلبریتی‌هایی است که با ویروس کرونا در حد توان خود مبارزه کرده است و در این میان خط تولید عطر شرکت خود را متوقف و آن را به خط تولید ژل‌های ضدعفونی کننده کووید ۱۹ تبدیل کرده است.

ویدئو فعالیت جالب توجه شکیرا در قرنطینه

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍