کد خبر : 1455

در این تصویر وضعیت برد پیت و آنجلینا جولی در قرنطینه خانگی را مشاهده می کنید.

به گزارش ستاره پارسی؛ ویروس کرونا سراسر جهان را درگیر خود کرده است و این ویروس فقیر و غنی نمی شناسد. بیشتر کشورها وضعیت قرمز اعلام کرده و شهرهای خود را قرنطینه نموده اند. امروز در ستاره پارسی می خواهیم تصویری از برد پیت و آنجلینا جولی در قرنطینه را به شما نشان دهیم .

 

برد پیت و آنجلینا جولی در قرنطینه

دشواری‌های زندگی در قرنطینه، یک‌جا نشینی و بسته بودن آرایشگاه‌ها سوژه طنز شهاب جعفرنژاد شده است.

 

این کارتونیست و طنزپردار، تصویری از برد پیت و آنجلینا جولی به‌عنوان دو سوپراستار سینمای جهان طراحی کرده که در آن هر دو ستاره با صورتی چاق و نامرتب دیده می‌شود. شهاب جعفرنژاد در توضیح این تصویر نوشته است:

 

“بابا جان، هی نگین وای تو قرنطینه بیریخت شدیم و زشت و چاق و فلان..مشکل جهانیه…الان برد پیت و آنجلینا جولی هم همین مشکلو دارن چه برسه به ما..اینم عکساشون که برای اولین بار منتشر می‌شه”

 

آنجلینا جولی

بد نیست پیام جالب آنجلینا جولی برای پدر و مادرها در روزهای کرونایی را ببینید

 

آنجلینا جولی در نامه‌ای سرگشاده از دشواری‌های والدین در مراقبت از کودکان در دوران همه‌گیری ویروس کرونا نوشت.

آنجلینا جولی

این بازیگر در مطلبی که برای بخش “خبرنامه والدین” در نشریه تایم نوشته است، از تجربیات و درس‌هایی که در این دوران فراگرفته سخن می‌گوید و اذعان می‌دارد که انجام کار صحیح در تمامی موارد و همیشه، “غیرممکن” است.

 

جولی همراه با برد پیت، همسر سابق خود، شش فرزند(خوانده) دارد:‌ مدوکس ۱۸ ساله، زاهارا ۱۵ ساله، شیلو ۱۳ ساله، و دوقلوهای ۱۱ ساله ناکس و ویوین.

 

 

او در مطلب خود نوشت:‌ “به یادتان هستم. می‌توانم تصور کنم که که هر یک از شما چقدر در این روزها به زحمت می‌افتد. چقدر تلاش می‌کنید که عزیزانتان را از این دوران دشوارعبور دهید. چقدر نگرانید. برنامه‌ریزی‌هاتان به چه شکلی درآمده. چطور گاهی وقت‌ها از درون‌ دارید فرومی‌شکنید، به روی فرزندان‌تان لبخند می‌زنید.”

چهره آنجلینا جولی

پیام جالب آنجلینا جولی در کرونا

او افزود:‌ “اکنون و در میانه دوران همه‌گیری بیماری، به همه پدرها و مادرانی که در خانه با کودکان‌شان هستند فکر می‌کنم. همه کسانی که امیدوارند بتوانند همه چیز را درست انجام دهند، همه نیازها را برآورده سازند، و خونسردی و مثبت‌اندیشی خود را حفظ کنند. یک نکته‌ که به من کمک کرده، رسیدن به این درک بوده که چنین چیزی ناممکن است.”

 

این بازیگر سینما گفت که به نظر او کودکان نمی‌خواهند که پدران و مادران‌شان “کامل” باشند، بلکه می‌خواهند که آنان به اشتباهاتشان اعتراف کنند و بتوانند به عنوان یک خانواده، با هم پیش بروند.

 

جولی نوشت:‌ “کشف این که کودکان‌تان نمی‌خواهند شما کامل باشید، عالی است. آنها فقط صداقت شما را می‌خواهند و این که تمام تلاش‌تان را بکنید. در واقع هر چه کودکان در جاهایی که شما احساس ضعف می‌کنید، محدوده عمل بیشتری داشته باشند، در آینده قوی‌تر می‌شوند.”

 

خانم جولی نوشت:‌ “آنها شما را دوست دارند. می‌خواهند به شما کمک کنند. یعنی در نهایت شما یک تیم ساخته‌اید و می‌شود گفت که آنها نیز شما را بزرگ کرده‌اند. شما با هم بزرگ می‌شوید.”

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍