کد خبر : 1463

در این عکس کشف حجاب فلور نظری در لایو اینستاگرام دیده می شود

به گزارش ستاره پارسی؛ فلور نظری زاده ۱ بهمن ۱۳۴۷ است.فلور نظری متولد لاهیجان است.فلور نظری بازیگر و مدرس ایرانی سینما، تئاتر و تلویزیون است.فلور نظری علاوه برداشتن مدرک کارشناسی مدیریت و مدرک بازیگری از دانشگاه سوره، فلور نظری دوره‌های آموزش بازیگری را زیر نظر اساتیدی چون محمد رحمانیان و مهتاب نصیرپور گذرانده‌است.

 

فلور نظری بازیگر و مدرس سینماست که بیشتر درکارهای طنز ایفای نقش می کند. این بازیگر ۵۲ساله یک پسر دارد و هرسال برای دیدن پسرش به آلمان می رود. او در فضای مجازی فعالیت زیادی دارد. روز گذشته این بازیگر لایو اینستاگرامی انجام داد که حجاب او درلایو همه را شوکه کرد. در ستاره پارسی کشف حجاب فلور نظری را ببینید

 

ماجرای کشف حجاب فلور نظری

فلور نظری، بازیگری که او را عمدتا با نقش‌آفرینی‌هایش در آثار طنز عطاران می‌شناسیم، روز گذشته لایو اینستاگرامی داشته و ظاهرا تصاویری که از لایو او در فضای مجازی دست به دست شده او را بی‌حجاب نشان می‌دهد.

البته کامنت‌های لایو او را مجبور به واکنش می‌کند و در جایی از لایوش می‌گوید که روسری‌اش عقب رفته و کشف حجاب نکرده. همین مساله به ظاهر ساده در دوازده ساعت گذشته جزو پربازدیدترین سوژه‌های اینستاگرام فارسی بوده است.

فلور نظری

کشف حجاب فلور نظری در اینستاگرام

فلور نظری با انتشار عکسی از پسرش از دلتنگی خودش خبر داد و نوروز را اینگونه تبریک گفت:

خب ویدیو اول سال تحویل ۹۸ بود و عکس دوم کنار پسرم ، عید ۹۷ بود در آلمان . امسال یعنی سال ۹۸ خیلی مزخرف بود امیدوارم سال ۹۹ سال بهتری برای همه امون باشه این اولین سال تحویله که کنار پسرم نیستم اون در آلمان و من در خانه ایران ماندم بخاطر بیماری کرونا که کمک نکنم به شیوع اون ، امیدوارم همه سلامت باشید امسال من عید و سفره هفت سین ندارم . #در_خانه_میمانیم من در قرنطینه خانگی هستم

فلور نظری

فلور نظری و پسرش

فلور نظری

او همچنین با انتشار عکسی بهاری در آلمان نوشت:

عکس مربوط به عید دو سال پیش آلمان است دراین روز و شب هایی که رنگ تکرار به خود گرفته اند ، برنده تو باش تو که به ازای از دست دادن هایت می توانی چیزهای با ارزش تری را به دست آوری در این روز و شب های در خانه ماندن هم میشود زنانه عاشق ماند و مردانه از عشق محافظت کرد میشود کودکانه در خانه رنگ و بوی عشق را چون بوی ریحان های باغچه ی مادربزرگ تازه نگه داشت هم وطن کسی نمیداند چقدر فرصت برای من و تو باقیست دو فنجان چای تازه دم با عطر هل و یک دوستت دارم ، آسان میکند سختی‌‌‌ این لحظه های رنگ تکرار به خود گرفته را پنجره را باز کن و چایت را به آرامی بنوش سال دیگر که بیاید با یک یادش بخیر ، ساده از این ایام خواهی گذشت ..

فلور نظری

فلور نظری

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍