کد خبر : 1464

به مناسبت تولد بارانا دختر بنیامین او در صفحه شخصی اش لایوی اجرا کرد.

به گزارش ستاره پارسی؛ بنیامین بهادری متولد 18 شهریور 1361 است.بنیامین بهادری در تهران متولد شد.بنیامین بهادری خواننده است. بنیامین بهادری دانشجوی انصرافی لیسانس رشته زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه آزاد رودهن می باشد.بنیامین بهادری از شعر و موسیقی و مداحی شروع کرد و حالا خواننده و بازیگر می باشد.

 

بنیامین بهادری خواننده و بازیگر خوب کشورمان است. او در سالهای اخیر صاحب ۲فرزند دیگر غیر از بارانا شده است. او به مناسبت نهمین سالگرد تولد بارانا لایو اینستاگرامی اجرا کرد. امروز در پرشین وی می خواهیم عکس تولد بارانا دختر بنیامین را با هم ببینیم

بنیامین بهادری

نهمین سالگرد تولد بارانا دختر بنیامین

بنیامین بهادری در لایو اینستاگرامش تولد ۹سالگی بارانا را جشن گرفت

بنیامین بهادری

عکس تولد بارانا دختر بنیامین

بنیامین بهادری

تولد بارانا بهادری دختر بنیامین

 

بنیامین بهادری

او همچنین با انتشار عکسی از پسرش نوشت:

با اینا زمستونو سر می کنم با اینا خستگیمو در می کنم

بنیامین بهادی

بنیامین با انتشار عکسی روز زن را تبریک گفت:

امروز سپندارمذگان روز گرامیداشت زن در فرهنگ ما ایرانى هاست. من این روز عشق ایرانى رو خیلى بیشتر از ولنتاین دوست دارم. با تمام وجود این روز بزرگ رو به شایلى عزیزم که قلب منه و همچنین به تمام زنان سرزمینم تبریک میگم.

 

تصاویر بارانا بهادری

بنیامین بهادری

بنیامین بهادری

بنیامین بهادری

 

بنیامین بهادری

بنیامین بهادری

بنیامین در پستی دیگر از کنسرت آنلاین خودش نوشت:

کنسرت_از_راه_دور #اگه_خدا_بخواد فردا ساعت هفت هشت یه لایو مى ذارم و چند دقیقه با هم، هم_آهنگ مى شیم از راه دور و از خونه هامون این روزا آدم یاد #عشق_در_روز_قیامت میفته وقتى روى اون دیوار مى نوشتم؛ ۶ اسفند کنسرت تهران انگار یه حسى از درونم مى گفت نمیشه. اما نمى دونستم چطورى قراره نشه! # امیدوارم همه تون سلامت باشین یه شبى که همه حالمون بهتر باشه مى بینیم همو و مى خونیم با هم قصه عشقمونو

بنیامین بهادری

کنسرت بنیامین

او  با انتشار عکسی عاشقانه روز عشق را تبریک گفت:

پرسید: عاشق شدى؟ گفتم: بله گفت: چند بار؟ گفتم: چند بار گفت: توضیح میدى؟ جواب دادم: “هر عشقى معلم عشق بعدى ست تا اینکه مى رسى به استاد اعظم! که خودش آخر عشقه و فقط خودش رو بهت یاد میده” ٢۵٨- لطفاً به این سؤال زیبا به صورت تشریحى و زیر همین پست جواب بدین؛ عاشق شدى؟؟ ٢۵٩- هفته عشق هفته ایست که از یکى دو روز قبل از #ولنتاین شروع و تا یکى دو روز بعد از #سپندارمذگان ادامه داره.

بنیامین بهادری

روز عشق

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍