کد خبر : 1470

الناز گلرخ فشن بلاگر اینستاگرامی در این موزیک ویدئو به طرز وحشتناکی کلمات را تلفظ می کند

به گزارش ستاره پارسی؛ الناز گلرخ متولد 22 بهمن 1364 است.الناز گلرخ در تهران متولد شده است.الناز گلرخ در حال حاضر ساکن دبی می باشد.الناز گلرخ فارغ التحصیل لیسانس رشته طراحی و گرافیک از دانشگاه علامه امینی تهران می باشد که الناز گلرخ  با آرایشگری شروع و حالا در عرصه مدلینگ و خوانندگی حضور دارد.

 

در روزهای اخیر ویدئو خوانندگی یک شاخ اینستاگرامی در صفحات مجازی بسیار دیده شد. الناز گلرخ فشن بلاگر اینستاگرامی است که طرفداران زیادی او را دنبال می کنند. او به تازگی موزیک ویدئویی از خود منتشر کرد که باعث واکنش های شدیدی نسبت به آن روبرو شد. در پرشین وی سوتی الناز گلرخ در این ویدئو را ببینید

الناز گلرخ

گاف الناز گلرخ شاخ اینستاگرامی

کلیپی از النازگلرخ در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که جملات نامفهوم انگلیسی در آن، واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی را برانگیخته است.

 

واکنش‌ها در توئیتر چنان بود که نام این فعال مجازی حوزه مُد، امروز ترند فارسی در توییتر شد. توییت‌های کاربران، خشم آنها از برجسته شدن کسانی را نشان می‌داد که امکان خواندن سه جمله درست انگلیسی ندارند.

 

الناز گلرخ

درباره الناز گلرخ

النازگلرخ یکی از فشن بلاگرهای ایرانی است که حدود ۲ میلیون فالوئر در اینستاگرام دارد. او با ۳۵سال سن، در ۴سال اخیر بیش از ۱۷۰۰ تصویر از فعالیت های خود در حوزه مد و لباس و سبک زندگی منتشر کرده است.

الناز گلرخ

خوانندگی الناز گلرخ

خوانندگی و حرکات موزون شاخ‌های اینستاگرام در ماه‌های اخیر جنجالی شده و گاف‌های آنها، واکنش‌های طنز کاربران را به‌دنبال داشته است، اما گاف جدید این چهره اینستاگرامی نشان از فاصله این چهره‌ها با فرهنگی دارد که ادعای نزدیکی به آن را دارند.

بد نیست بدانید همسر الناز گلرخ کیست؟

النازگلرخ با حمید فدایی، جوان دهه شصتی که ۳ سال از خودش کوچک‌تر است، ارتباط دارد.

الناز گلرخ

حمید فدایی که در کلیپ پر سروصدای اخیر حضور دارد، در پاسخ به انتقادات از این کلیپ به خاطر صدای زننده و جملات اشتباه انگلیسی، گفته است که این کار در شرایط قرنطینه بوده و بهتر از توهین به دیگران در لایو است!

 

الناز گلرخ

همسر الناز گلرخ، دانش آموخته مهندسی عمران بوده و تصاویری از گشت و گذارش با الناز را می‌توان در اینستاگرام النازگلرخ مشاهده کرد.

الناز گلرخ

الناز و حمید، در زمینه مدلینگ، استایل و فوتوشوت فعالیت زیادی در ترکیه، دوبی و کشور‌های دیگر آسیایی و اروپایی داشته و از جمله اینفلوئنسر‌های فشن محبوب بخشی از جامعه کاربرانی ایرانی اینستاگرام به شمار می‌روند.

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍