کد خبر : 1579

ساقی حاجی پور بازیگر نقش هدیه در سریال هم گناه است که در این گزارش مختصری از زندگینامه به همراه عکس های جالب از وی را مشاهده می فرمائید.

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ ساقی حاجی پور هدیه خوش ذوق سریال هم گناه است.ساقی حاجی پور 26 مهرماه سال 1374 متولد شد.ساقی حاجی پور بازیگری را با تئاتر آغاز کرد.هدیه یکی از شخصیت های جذاب سریال هم گناه است که ساقی حاجی پور به خوبی از عهده ایفای نقش آن برآمده است.ساقی حاجی پور بازیگر نقش هدیه است که در ادامه به معرفی بیشتر او می پردازیم.

 

به نظر میرسد بازی در این سریال نقطه عطفی در کارنامه هنری او خواهد شد.

ساقی حاجی پور

بازیگران سریال هم گناه

هدیه دختری است که در قسمت دهم سریال هم گناه با مهدی پاکدل در نقش فرهاد عقد کرد. فرهاد 10 سال پیش در یک سانحه تصادف پدر هدیه را کشته است و همین عذاب وجدان باعث شد تا برای نجات هدیه و برادرش حمید، هدیه را به صورت صوری عقد کند و خانه ای برای او و برادرش حمید بگیرد.

ساقی حاجی پور

هدیه که از زندگی سخت در کنار خانواده عمویش و ازدواج با مردی که دو برابر خودش سن دارد رها شده خوشحالی و ذوق از چشمانش نمایان است و این هنرنمایی موفق در کنار بازیگران سرشناس این سریال رخ داده است.

ساقی حاجی پور

 

ساقی حاجی پور در سریال هم گناه در کنار بازیگرانی چون پرویز پرستویی ، هدیه تهرانی ، محسن کیایی ، مهدی پاکدل، هنگامه قاضیانی ، پدرام شریفی،حبیب رضایی، مسعود رایگان ، رویا تیموریان ، افسانه چهره آزاد ، شاهرخ فروتنیان، افسانه ناصری، احسان کرمی ، روشنک گرامی، سوگل خلیق، مارال بنی آدم و.... به ایفای نقش پرداخته است.

ساقی حاجی پور

نمایش شربت سینه به کارگردانی رسول کاهانی در سال 98 یکی از نمایش هایی است که ساقی حاجی پور در آن حضور داشت.

ساقی حاجی پور

پارک شهر نمایشی به کارگردانی بهزاد خاکی نژاد در سال 97 بود که ساقی حاجی پور با آن روی صحنه رفت.

 

تصاویر

ساقی حاجی پور

ساقی حاجی پور

ساقی حاجی پور

ساقی حاجی پور

 

 

ارسال نظر