کد خبر : 1604

امیر جعفری و مهراوه شریفی نیا دراین تئاتر حرکت جنجالی انجام دادند که سوژه رسانه ها شد

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ مهراوه شریفی نیا و امیر جعفری در تئاتر ترن با هم همبازی بودند. در صحنه ای از این تئاتر که امیر جعفری نقش یک معلول را بازی می کرد مهراوه شریفی نیا او را بغل کرد. در ادامه در ستاره پارسی عکس های جنجالی امیر جعفری و مهراوه شریفی نیا را مشاهده می کنید

 

عکس های امیر جعفری و مهراوه شریفی نیا

مهراوه شریفی نیا طی اقدامی نادر روی صحنه تئاتر زیر بغل امیر جعفری را گرفت تا او را از روی زمین بلند کند. این حرکت ها در سینمای کشور ایران انجام نمی‌شود مگر به ندرت. مهراوه شریفی‌نیا در نمایش ترن در یکی از صحنه ها حرکتی نامتعارف انجام داد که در میان شبکه های مجازی سوژه قرار گرفت.

امیر جعفری

 امیر جعفری و مهراوه شریفی نیا

تئاتر ترن چندی هست که به روی سن رفته هست در این نمایش امیر جعفری و مهراوه شریفی نیا با هم در این نمایش هم بازی شدند.در این تئاتر نمایشی صحنه ای خیلی دیدنی و قابل تامل دیده می شود که در آن مهراوه شریفی نیا سعی می‌کند که با بلند کردن امیر جعفری به وی کمک کند. عکس زیر مربوط به صحنه ای از بازی این دو بازیگر در یک تئاتر نمایشی به نام ترن هست.

امیر جعفری

بغل کردن امیر جعفری و مهراوه شریفی نیا

این صحنه از تئاتر می‌توان گفت برخلاف رسم جامعه اسلامی و رسم سینما و تلویزیون هست که همۀ وقت} صدا و سیما و همینطور اهالی رسانه آن را غیر قانونی و حرام می دانند. حال جای تامل هست که این صحنه از تئاتر ترن را چگونه توجیه می کنند و اصلا جزییات این حرکت چیست.

امیر جعفری

امیر جعفری

نویسندگی و کارگردانی این تئاتر به عهده حمیدرضا آذرنگ بود که در سالن اصلی تئاتر شهر به روی صحنه رفته هست که امیر جعفری بازیگر مفید کشورمون و مهراوه شریفی نیا از جمله بازیگران این نمایش میباشند.

امیر جعفری

تئاتر ترن

نمایش روی صحنه و بازی زنده در تئاتر طرفداران خودش را دارد و علاقه مندان به این نوع نمایش کم نیستند.هر چند بازی در تئاتر و نمایش زنده آن هم جلوی دید تماشاگران سختی خودش را دارد اما تئاتر ایران با وجود مشقت های زیادش در ایران از استقبال خوبی برخوردار نیست.

 

ارسال نظر