کد خبر : 1637

فرهاد قریب همسر سابق شراره رخام سالها پیش به آمریکا رفت و در آنجا زندگی می کرد

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستاره پارسی؛ شراره رخام زادهٔ ۱۷ مرداد ۱۳۵۰ است.شراره رخام زاده تهران است.شراره رخام بازیگر ایرانی است.شراره رخام دارای مدرک لیسانس زبان روسی از دانشگاه آزاد است.شراره رخام همچنین لیسانس بازیگری از جهاد دانشگاهی است.

 

شراره رخام بازیگر ایرانی است که در فیلم و سریال های مختلفی ایفای نقش کرده است. این بازیگر ۴۹ساله چندین سال پیش از همسرش فرهاد قریب جدا شد. شراره رخام روز گذشته با انتشار پستی از فوت همسر سابقش خبر داد. در ستاره پارسی ماجرای فوت همسر سابق شراره رخام را ببینید.

 

رخام در رابطه با همسر سابقش گفت: او انسانی شریف و بزرگ بود و درگذشت این عزیز در امریکا اتفاق افتاد

 

فرهاد قریب کارگردان و همسر سابق شراره رخام بر اثر کرونا در آمریکا درگذشت. شراره رخام با انتشار پستی در صفحه ی شخصی خود در اینستاگرام چنین نوشت:

 

با آرزوی شادی روح آن مرحوم که در مدت کوتاهی که در ایران بود اعمال خیریه بسیاری انجام داد که در زمان حیاتش هیچوقت تمایل به افشای آن نداشت و مراکز خیریه و بهزیستی ها همیشه محل مراجعه و کمکهای انساندوستانه ایشان بود ، توصیه میکنم فیلم پل سیزدهم که تنها فیلم ایرانی این عزیز است را حتما از اینترنت جستجو کنید و ببینید که به پاکی روح این مرحوم پی ببرید.

 

در ادامه پست منتشر شده در صفحه ی شراره رخام را ببینید:

شراره رخام

فوت همسر سابق شراره رخام

فرهاد قریب که در هالیوود با نام استیون راش Steven Rush شناخته می‌شود، فیلمنامه‌نویس و مستندساز ایرانی-آمریکایی ساکن لس آنجلس که در سینمای هالیوود فعالیت داشت. قریب، فارغ‌التحصیل کارگردانی از ایالات متحده آمریکا بود. وی فعالیت سینمایی را با فیلم‌های «THE BLACK ROSE”, “RUNNING FROM THE SHADOW» در ایالات متحده آغاز کرد و نخستین ساخته خود را در ایران با نام پل سیزدهم تجربه کرد.

شراره رخام بازیگر و تهیه کننده ایرانی، و همسر سابق فرهاد قریب بود. وی بعلت اینکه همسرش باید به امریکا می رفت و او راضی نبود با همسرش برود دوستانه از وی طلاق گرفت.

شراره رخام

شراره رخام سال ها پیش با فرهاد قریب که بیشتر با نام هنری استیون راش معروف است ازدواج کرد اما دوام این زندگی دو سال بیشتر نبود و از یکدیگر جدا شدند.

 

علت طلاق

رخام می گوید طلاق ما در کمال احترام و دوستانه بود چون فرهاد دوست داشت به آمریکا برود و فیلمسازی کند اما من تمایلی به زندگی خارج از کشور نداشتم.

 

ارسال نظر