کد خبر : 1690

در این ویدئو شرط ازدواج مجید مظفری برای همسر اینده اش را می بینید.

مجید مظفری بازیگر قدیمی و حرفه ای سینما و تلویزیون است که آثار فاخری در کارنامه هنری او به چشم می خورد.او چند سال پیش همسر خود را از دست داد و با دخترش نیکی که او نیز بازیگر است زندگی می کند.او در ویژه برنامه باغ رمضان حضور پیدا کرد و درباره ازدوجش صحبت کرد.با هم در ستاره پارسی ماجرای ازدواج مجید مظفری را می بینیم

مجید مظفری

ازدواج مجید مظفری با زن پولدار

مجید مظفری: دنبال یک همسر پولدار می‌گردم. منتظرم بعد ازدواج دخترم “نیکی”، ازدواج کنم

مجید مظفری

ویدئو صحبت های مجید مظفری درباره ازدواج

 مجید مظفری با انتشار عکسی از ۳۰سال پیش در کاخ سعدآاباد نوشت:

یادش بخیر کاخ سعدآباد سال۶۶ فیلم کشتى آنجلیکا کارگردان رفیق ودوست نازنین آقاى محمد بزرگ نیا

مجید مظفری

او همچنین با انتشار عکسی از دوستانش روز بازیگر را تبریک گفت:

روز بازیگر رو به همه دوستان بازیگرم تبریک میگم آرزوى سلامتى وموفقیت برایشان دارم. خسروى عزیز روحت شاد. شبى منزل اکبر آقا عبدى درکنار علیرضا مجلل وخسرو جان.

مجید مظفری

نیکی مظفری با انتشار عکسی از پدرش روز پدر را تبریک گفت و نوشت:

از راه دور دستاتو میبوسم باباجان روز مرد بر مردان سرزمینم مبارک مخصوصا تمامى پزشکاران و پرستاران وطنم. پى نوشت : سرکار خانم دکتر حقگو این عکس رو برام فرستادن با اینکه سعادت آشنایى با ایشان را ندارم اما بسیار به نکته ى دقیقى با پیامى درست با انتخاب این عکس در این روزها اشاره کردن که ازشون ممنونم .

مجید مظفری

نیکی مظفری

وی فعالیت حرفه‌ای را از سال ۱۳۵۰ آغاز کرد و یک دوره ۵ ماهه بازیگری را در دانشگاه ون سن پاریس پشت سر گذاشته و برای بازی در فیلم مسافران (بهرام بیضایی) برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد و برای بازی در فیلم‌های سگ‌کشی، جنگ نفت‌کش‌ها و سایه‌های هجوم کاندیدای بهترین بازیگر از جشنواره فیلم فجر شد. مجید مظفری تنها یک دختر بنام نیکی دارد. مجید مظفری قبل از بازیگری کارمند شرکت مرسدس بنز بود.

مجید مظفری

مجید مظفری

مجید مظفری

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍