کد خبر : 1691

پرنس هری و مگان مارکل به دنبال خرید خانه هستند و خانه لاکچری مد نظر آنها در یک محله اعیان نشین در همسایگی تام هنکس و بن افلک واقع شده است که تصاویر آن را مشاهده خواهید کرد.

منابع نزدیک به مگان مارکل و پرنس هری می گویند این زوج به دنبال خرید یک خانه ۱۳ میلیون دلاری هستند که درست در همسایگی ستاره های مشهور تام هنکس و بن افلک قرار دارد و امکانات آن با یک ساختمان مجزا برای دوریا، مادر مگان تکمیل می شود.

 

مگان مارکل و پرنس هری

ملکی که چشم این زن و شوهر معروف را گرفته به گزارش پرشین وی در یکی از محله های اعیان نشین لس آنجلس به نام پاسیفیک پالیسیدز قرار دارد و آنها قصد دارند از مادر مگان نیز بخواهند با آنها و پسر کوچکشان آرچی زندگی کند.

مگان مارکل

هری نوه ملکه انگلستان و همسرش مگان

طبق گفته این منبع به خبرگزاری سان: “به محض اینکه جریان قرنطینه تمام شود، هری و مگان به ملک جدیدشان نقل مکان می کنند و می خواهند دوریا نیز در همین ملک به آنها ملحق شود.” “البته او به شدت مستقل است و نمی خواهد با این زوج در یک محیط زندگی کند، بنابراین او ساختمان مخصوص به خود را خواهد داشت.”

مگان مارکل

مگان مارکل و مادرش دوریا

طبق گفته این منبع مگان می خواهد تا حد ممکن مادر ۶۳ ساله اش را نزدیک به خود نگه دارد، چرا که او نقطه اتکای اوست و اکنون به افراد زیادی خارج از دایره خانواده و دوستان بسیار نزدیکش اعتماد ندارد. “خانواده شوخی می کنند که مگان و هری حالا پرستار بچه بی جیره و مواجب دارند ولی واقعیت این است که او به مردم اعتماد ندارد و دوریا کسی است که او می تواند به او اتکا کند.”

مگان مارکل

نمای اصلی ملک مورد پسند هری و مگان

هری نوه ملکه انگلیس و همسرش مگان پس از جدا کردن راه خود از خانواده سلطنتی بریتانیا به کانادا و سپس به امریکا رفتند و در یک خانه اجاره ای در نزدیکی خانه التون جان و دیوید فرنیش زندگی می کنند و تصور می شود ارتباط مداوم با آنها دارند.

این عمارت لوکس دارای یک استخر بزرگ، سینما، آلاچین و چشم انداز زیبا رو به دریاست و همچنین دارای یک زمین بزرگ بازی برای سرگرم کردن آرچی و باغ یک هکتاریست. صاحب فعلی این خانه در حال حاضر تهیه کننده مجموعه فیلم های “سریع و خشمگین” است که در ماه سپتامبر گذشته این خانه را برای فروش گذاشته بود.

مگان مارکل

دکور قسمتی از فضای خارج ساختمان

مگان مارکل

دکوراسیون خانه احتمالی مگان مارکل و پرنس هری

همچنین بر طبق گزارش ها و عکس های ارائه شده، ظاهرا یکی از شش حمام این منزل، چشم انداز زیبایی رو به اقیانوس دارد که صاحب خانه می تواند از آن لذت ببرد. یک آشپزخانه مخصوص سرآشپز، فضای مخصوص برای باربکیو از دیگر امکانات جالب توجه این عمارت است.

این خانه لاکچری اولین بار در سال ۱۹۸۸ ساخته شد ولی از آن زمان تاکنون تحت نوسازی های بسیار وسیع قرار گرفته است.

مگان مارکل

طراحی درب ورودی و هال این ملک

مگان مارکل

دکوراسیون اتاق نشیمن

مگان مارکل

 

دکوراسیون اتاق خواب با تم دریایی

مگان مارکل

دکوراسیون آشپزخانه سفید

مگان مارکل

دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی

سینمای خانگی

اتاق سینما و تماشای فیلم

 

ارسال نظر