کد خبر : 1692

کامنت سعید عزت‌اللهی در ویدئولایو دنیا جهانبخت باعث ایجاد حاشیه برای هافبک تیم ملی شده است.

دنیا جهانبخت  ستاره اینستاگرام است که در کشور ترکیه زندگی می کند و برای امرار معاش یک صفحه در اینستاگرام دارد که نزدیک به 5 میلیون فالوور دارد اینستاگرام  دنیا جهانبخت  روزانه تبلیغات زیادی می گیرد و پول هنگفتی نصیب دنیا جهانبخت می شود  بیوگرافی دنیا جهانبخت  و  عکس های دنیا جهانبخت  را در ادامه این مقاله  تهیه و گردآوری کرده ایم.
 
کامنت سعید عزت‌اللهی در ویدئولایو دنیا جهانبخت باعث ایجاد حاشیه برای هافبک تیم ملی کشورمان شد.
 

دعوای اینستاگرامی عزت‌اللهی و دنیا جهانبخت

سعید عزت اللهی

بیوگرافی دنیا جهانبخت

بیوگرافی دنیا جهانبخت  متولد 30 آبان ماه سال 1368 و زاده تهران می باشد و شغل اصلی وی اینستاگرام بوده و اکنون در کشور ترکیه و شهر استانبول مشغول زندگی است وی طرفدار تیم استقلال تهران است و تمام بازی های این تیم را از ترکیه دنبال می کند و همچنین بهترین تیم خارجی برای او تیم بارسونا است.

دنیا جهانبخت

ازدواج و همسر

همسر دنیا جهانبخت  هیچ مردی نیست و او هر چند وقت یکبار با یک پسر ایرانی در ترکیه دوست می شود و کادوهای میلیونی از انها می گیرد به تازگی یکی از  دوست پسر دنیا جهانبخت  یک ماشین گران قیمت به او کادو داده است وی اوایل کار برای معروف شدن گفت که معشوقه ساسی مانکن بوده است و بعدها مشخص شد این خبر کذب بوده است  حال و روز ساسی مانکن و معشوقه قدیمی اش دنیا جهانبخت  چگونه است؟

دنیا جهانبخت

تحصیلات

دنیا جهانبخت لیسانس گرافیک دارد و در دانشگاه آزاد تهران فارغ التحصیل شده است وی از کودکی علاقه شدیدی به خوشتیپ شدن داشت و سرانجام یکی از خوش اندام ترین و  زیباترین زنان دنیا  شده است وی که هم اکنون در ترکیه زندگی می کند قصد دارد به زودی به آمریکا برود و برای اخذ اقامت دائم آمریکا در حال تلاش است او یکی از زیباترین دختران جهان بشمار می رود پدر وی در کودکی اش فوت کرده است و فقط یک مادر دارد که او هم در شهر تهران زندگی می کند که به دلیل وضع مالی خوب پدرش آنها هم زندگی خوبی دارند.

دنیا جهانبخت

کسب و کار

دنیا جهانبخت هیچ کسب و کاری جز فعالیت در فضای مجازی و صفحات اینستاگرام ندارد و اکنون با استفاده از 5 میلیون فالووری که دارد تبلیغات میلیونی می گیرد و اینگونه درآمدزایی می کند. هزینه تبلیغات در پیج اینستاگرام دنیا جهانبخت چند میلیون تومان است که اکثرا سایت های شرط بندی مشتری دائمی او هستند در بسیاری از استوری ها که می گذارد این سایت ها را تبلیغ می کند همچنین او تاکنون چند ترانه را خوانندگی کرده است و قصد دارد پس از رفتن به آمریکا پا به عرصه خوانندگی بگذارد.

 

ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :