کد خبر : 1714

محسن افشانی در اخرین جنجالی که به پاکرده بود راهیی زندان شد و اما حالا جنجال طلاق محسن افشانی از همسرش به پا شده است.

محسن افشانی زادهٔ ۱۱ فروردین ۱۳۶۸ است.محسن افشانی در روستای وانشان گلپایگان متولد شده است.محسن افشانی بازیگر ایرانی است.پس از انتشار ویدئویی در اینستاگرام محسن افشانی که در آن از اسلحه و چاقو استفاده شده بود پلیس فتا وارد عمل شد و به دستور مقام قضایی محسن افشانی دستگیر و روانه زندان اوین شد. پس از بازداشت محسن افشانی،ویدئو از صفحه اینستاگرام افشانی حذف شد.

 

چندی پیش ساشا سبحانی در لایوی با امین فردین خبرنگار معروف اینستاگرام از جدایی محسن افشانی و همسرش خبر داد و ادعا کرد که این صحبت او برمبنای واقعیت است و برای آن سند دارد.

 

ویدئو لایو ساشا سبحانی و امین فردین

خانواده

محسن در روستای وانشان شهر گلپایگان استان اصفهان متولد شده است و تنها یک خواهر بزرگتر از خود بنام سمیه دارد، پدرش نیز در کار سازه های چوبی می باشد.

محسن افشانی

ازدواج با دختر تبریزی

بالاخره بعد از داستان نامزد اول اش، محسن افشانی در آذر ماه 1396 خبر ازدواج خود را با خانومی بنام سویل تیانی خیابانی اهل تبریز را رسانه ای کرد.

 

او در این باره می گوید : به کسی که از ته دل میخواستمش رسیدم.

 

خدا رو شاکرم این اتفاق، من رو وارد مرحله جدیدى از زندگى کرد که از ته قلب خوشحالم، بیشتر از شعف خانواده ام خوشحالم که آرزوى هر پدر و مادرى دیدن خوشبختى فرزندشون هست.

محسن افشانی

نحوه آشنایی با همسرش

آشنایی این دو در محرم سال 95 شروع شد.

 

اولین بار همدیگر را در آسانسور دیدند، افشانی می گوید با خانواده اى وصلت کردم که پر از مهر و محبت و ادب و انسانیت هستند و هیچ چیز مهمتر از محبت از درون و بیرونشون نیافتم.

 

تصاویر عروسی محسن افشانی

محسن افشانی

محسن افشانی

محسن افشانی

 

 

محسن افشانی

 

محسن افشانی

 

 

ارسال نظر