کد خبر : 172

محسن یگانه خواننده سبک پاپ ایرانی است.

به گزارش ستاره پارسی :

به گزارش ستار ه پارسی؛ محسن یگانه زاده ۲۳ اردیبهشت ۱۳۶۴است.محسن یگانه در گنبد کاووس متولد شد.محسن یگانه خواننده سبک پاپ ایرانیاست.محسن یگانه دانشجوی رشته مهندسی صنایع گرایش تولید صنعتی بود که محسن یگانه در دانشگاه آزاد تهران واحد جنوب تحصیل می‌کرد .

 

 چکیده ای از بیوگرافی محسن یگانه:

  • تولد: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۶۴ گنبد کاووس، ایران
  • ملیت: ایرانی
  • سبک‌(ها): پاپ
  • حرفه(ها): خواننده
  • ترانه‌سرا
  • آهنگساز
  • نوازنده
  • تنظیم کننده
  • ساز(ها): گیتار، پیانو، کیبورد، گیتار بیس
  • سال‌های فعالیت: ۱۳۸۲ تاکنون

 

عکس های محسن یگانه, محسن یگانه بیوگرافی

 عکس های قدیمی محسن یگانه

 

بیوگرافی محسن یگانه:

محسن یگانه خواننده موسیقی پاپ  می باشد. تاریخ تولد محسن یگانه 23 اردیبهشت 1364 در گنبدکاووس است.

 تحصیلات محسن یگانه دانشجوی انصرافی مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد تهران می باشد.

محسن یگانه دانشجوی رشته مهندسی صنایع گرایش تولید صنعتی بود که در دانشگاه آزاد تهران واحد جنوب تحصیل می‌کرد.

اما پس از گذراندن شش ترم به علت مشغله بسیار در حرفه موسیقی، از ادامه تحصیل انصراف داد.

 

محسن یگانه فرزند یکی مانده به آخر خانواده است و دو خواهر بزرگترش هر کدام پزشک و دندان‌پزشک هستند.

او فرزند یکی از شهدای جنگ ایران و عراق، محمدرضا یگانه است و مادرش استاد دانشگاه است.

 

عکس های محسن یگانه, محسن یگانه بیوگرافی

بیوگرافی محسن یگانه

 

آنچه یگانه را از دیگر خوانندگان متمایز می‌کند توانایی او در ترانه‌سرایی و آهنگسازی می‌باشد. محسن یگانه اولین آلبوم خود را که سال کبیسه نام داشت در سال 1385 به صورت زیر زمینی منتشر نمود که از هما ابتدا با استقبال فراوانی مواجه شد و همگی او را شناختند و حال به یکی از بهترین خوانندگان کشور تبدیل گردیده است.

 

محسن یگانه در ابتدا علاقه‌ای به موسیقی نداشت و بصورت تفریحی به آن نگاه می‌کرد. به گفته خودش از کودکی علاقه‌مند به بازیگری و مطرح شدن در دنیای سینما بود؛ ولی بنا به شرایط خاص فرهنگی و خانوادگی تا به امروز چنین موقعیتی را پیدا نکرد.

اما در موسیقی ذوق و سلیقه خاصی داشت. میل به موسیقی و یک شنونده خوب بودن را بر حسب اتفاق با شنیدن یکی از قطعات بی‌کلام آلبوم بهار من «گل گندم از شادمهر عقیلی» بدست آورد که حس عجیبی نسبت به موسیقی روز «پاپ» پیدا کرد و با علاقه دو چندانی که در او بوجود آمده بود به فراگیری ساز گیتار پرداخت.

 

عکس های محسن یگانه, محسن یگانه بیوگرافی

محسن یگانه خواننده موسیقی پاپ 

نواختن را با تکیه بر خود و بدون استاد شروع کرد، اما در همان ابتدای کار با مشکلات عقیده‌ای رو به رو شد. مخالفت خانواده بر حسب شرایط خانوادگی و به لحاظ اینکه او هوش خوبی داشته و خانواده به خاطر سطح بالای علمی بیشتر تمایل به ادامه تحصیل او را داشتند و باعث شده بود فرصتی برای آموزش ساز گیتار زیر نظر استادان مختلف را پیدا نکند، ولی این مانع کار نشد و محسن یگانه با پشتکار عجیبی به نواختن گیتار ادامه داد تا جایی که در نوازندگی به حدی رسید که بتواند خود این ساز را آموزش دهد.

 

در این میان تنها به ساز گیتار اکتفا نکرد و به سمت کیبورد و پیانو و فراگیری مهارت‌های فنی و موسیقی الکترونیک نیز روی آورد که به گفته خود یگانه به موفقیت‌های او بعد از عرصه خوانندگی، نوازندگی و ترانه سرایی می‌توان اضافه کرد.

با این وجود شناخت بسیار خوبی از موسیقی الکترونیک بدست آورد اما با توجه به اینکه در این مورد آنچنان با فضای موسیقیایی قطعاتی که محسن یگانه به بازار عرضه کرده و مردم از او توقع دارند مطابقت ندارد به همین دلیل فقط برای ارضای روحی خودش به موسیقی الکترونیک می‌پردازد و کمتر از آن در قطعاتش استفاده می‌کند. به گفته خود محسن آرزوی او موفقیت در دنیای موسیقی الکترونیک است.

 

محسن یگانه اولین ترانه خود را در کنار محسن چاوشی با نام نشکن دلمو با ترانه‌سرایی و آهنگسازی خودش و تنظیمی از محسن چاوشی اجرا کرد. 

عکس های محسن یگانه, محسن یگانه بیوگرافی

عکس محسن یگانه و دخترش نگاه

 

وضعیت تاهل :

محسن یگانه در نوروز 1389 اعلام کرد که ازدواج کرده است. محسن یگانه در 14 آبان 1393 صاحب فرزند دختری به نام «نگاه» شد. به همین دلیل نام نگاه را برای چهارمین آلبوم رسمی خود برگزید.

 

ارسال نظر