کد خبر : 1810

تصاویر هانیه توسلی، ترانه علیدوستی و آزاده صمدی در لباس شنا جنجالی شد.

به گزارش ستاره پارسی :

ترانه علیدوستی زاده ۲۲ دی ۱۳۶۲، تهران است.ترانه علیدوستی هنرپیشه سینما و تئاتر، دوبلورو مترجم ایرانی است.ترانه علیدوستی در فیلم‌های فیلم‌سازان برجسته‌ای چون رسول صدرعاملی و واروژ کریم‌مسیحی و اصغر فرهادی بازی کرده؛و عناوین فراوان سینمایی از جمله جایزه بهترین بازیگر زن، پنجاه‌وپنجمین جشنواره فیلم لوکارنو سوئیس، جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم آسیایی و عربی اوسیان سینه فن و سیمرغ بهترین بازیگر زن در جشنواره فیلم فجر را گرفته است.ترانه علیدوستی در جشنواره‌های فیلم وزول فرانسه ۲۰۱۴ و فیلم هانوی ویتنام ۲۰۱۲، ترانه علیدوستی یکی از اعضای هیئت داوران بود.

 

اخیرا لباس چند شناگر زن ایرانی در کلیپ فدراسیون جهانی جنجالی شد و به دنبال آن تصاویری از لباس شنا چند بازیگر زن منتشر شد و این دو گروه را باهم مقایسه کردند. برای مشاهده تصاویری از هانیه توسلی و ترانه علیدوستی در لباس شنا در ستاره پارسی همراه ما باشید.

 

هانیه توسلی و ترانه علیدوستی و آزاده صمدی 
درحالی که لباس چند شناگر زن ایرانی در کلیپ فدراسیون جهانی شنا جنجال ساز شده است، عکس‌هایی از لباس شنا و غواصی چند بازیگر سرشناس زن سینما و تلویزیون ایران که متعلق به گذشته است در صفحات مجازی بازنشر شده و کاربران این دو گروه را با هم مقایسه کرده‌اند.

 

هانیه توسلی، ترانه علیدوستی و آزاده صمدی در این تصاویر با لباس شنا و غواصی کاملا پوشیده دیده می‌شوند.

بازیگران

ترانه علیدوستی در لباس شنا

بازیگران

هانیه توسلی در لباس شنا

بازیگران

آزاده صمدی

هانیه توسلی زادهٔ ۱۴ خرداد ۱۳۵۸است.هانیه توسلی متولد همدان است.هانیه توسلی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی است. هانیه توسلی دیپلم علوم تجربی دارد و دانش‌آموختهٔ کارشناسی نمایشنامه‌نویسی از دانشگاه آزاد اسلامی تهران است.از نخستین کارهای هانیه توسلی در سینما حضور همچون سیاهی‌لشکر در سگ‌کشی بهرام بیضایی بود.

هانیه توسلی

فارغ التحصیل لیسانس ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد تهران است، بجز بازیگری به شدت به عکاسی و نقاشی علاقمند است و عاشق گربه می باشد

 

 آزاده صمدی زاده ۱۷ دی ۱۳۵۷ است. آزاده صمدی در لاهیجان متولد شد. آزاده صمدی بازیگر تئاتر و تلویزیون ایرانی است.آزاده صمدی با بازی در مجموعه تلویزیونی راه بی‌پایان به شهرت رسید.آزاده صمدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار پستی به ماجراهای مربوط به ازدواج مجددش دامن زد.

آزاده صمدی

ارسال نظر