کد خبر : 1879

در این تصویر سلفی رضا صادقی را در کنا ردختران زیبایش مشاهده می کنید.

رضا صادقی، زاده ۲۵ مرداد ۱۳۵۸ است.رضا صادقی در بندرعباس متولد شد.رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ، آهنگساز و ترانه‌سرا است.رضا صادقی در بیشتر آثارش، ترانه‌سرایی و آهنگ‌سازی به عهده خودش بوده‌است،رضا صادقی در اشعار بندری‌اش از سروده‌های ابراهیم منصفی و محمدعلی قویدل استفاده کرده‌است.

 

رضا صادقی خواننده موسیقی پاپ ایرانی است که دو دختر زیبا دارد. روز گذشته او به بهانه خبر قتل رومینا توسط پدرش عکسی از دخترانش منتشر کرد و متنی زیبا نوشت. در ستاره پارسی سلفی رضا صادقی و دخترانش را در طبیعت ببینید.

 

سلفی رضا صادقی و دخترانش

رضا صادقی با انتشار عکسی از دخترانش درباره ماجرای قتل رومینا نوشت:

همین حالا جگرگوشه هایتان را بیدار کنید دختران ایرانمان را و در آغوششان بگیرید و به آنها بگویید مایملک هیچ اهریمن داس به دستی نیستند. به آنها بگویید به دنیا آمده‌اند تا زندگی کنند با همه درست ها و نادرست هایشان با همه تصمیم‌های صحیح و غلط‌شان بگویید حتی اگر نیمه سوخته از جهنمی شیطانی هم بیرون آمدی باز به آغوش امن من برگرد دخترم .

رضا صادقی

سلفی رضا صادقی و دختران

او همچنین به مناسبت عید فطر تصاویری از دخترانش منتشر کرد و نوشت:

هر روز که حال عزیزانت و خوب ببینی ، عیده … ارزوی قبولی عبادتها و مبارکی حالتون و دارم … حال دلتون ، روزگارتون و عیدتون مبارک …. پ ن : و اما ماجرای این دوتا فرشته ، سعی کردیم سرگرمشون کنیم و طرح بازی کنیم که ، نه اون تونست با سایه دستش پرنده بسازه نه کوچیکه روی اعداد پاشو گذاشت

اما خدارو شکر که حال دلشون ارومه و سلامتن . خدا همه کودکان این خاک و سالم و شاد حفظ کنه

رضا صادقی

دختران رضا صادقی

رضا صادقی با انتشار عکسی پدر و دختری متنی زیبا نوشت:

گاهی حرفای دختر و پدری لازمه ، فقط پدر باید کاملا شنونده باشه نه خوب بگه نه بد ، نه نکوهش کنه نه نصیحت ، دختر بال باباشه ، ادم با بال خودش که میبردش بالا بد تا نمیکنه .. اینم یه گفتگوی من و ویانا خانوم که بیشتر موردش این بودچرا مامان نمیذاره خمیر بازی و روی تلویزیون بچسبونیم

البته که ما فقط شنیدیم .. حواسمون به کودکانمون باشه هم دختر هم پسر ، یه بچه معمولی سلامت روان و شاداب ،بهتره از بچه نابغه ولی افسرده است ..

رضا صادقی

منبع: پرشین وی

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍