کد خبر : 1882

این شب ها در رمضان ۹۹ سریال بچه مهندس ۳ روی آنتن می رود و با تغییر فصل بازیگران آن نیز تغییر کرده اند.

حدیث چهره پرداز بازیگر سریال بچه مهندس3 است.حدیث چهره پرداز متولد ۳۰ شهریور ۱۳۶۶ می باشد.حدیث چهره پرداز ۳۳ سال سن دارد.حدیث چهره پرداز دارای لیسانس ادبیات نمایش می باشد.سریال ها و فیلم هایی که حدیث چهره پرداز تا کنون در آنها ایفای نقش کرده است عبارتند از:سریال همسفران باد،کارگاهان و محله تهرانی و در فیلم های سینمایی پس کوچه های شمرون و لازانیا حضور داشته است.

 

حدیث چهره پرداز بازیگر سریال بچه مهندس 3 کار خود را در تئاتر شروع کرده و همانند بسیاری از بازیگران سینما و تلویزیون در تئاتر توانسته خود را مطرح کند.جدیدترین کار وی در سریال بچه مهندس 3  بوده در نقش مژگان این سریال به کارگردانی علی غفاری ساخته شده است.

حدیث چهره پرداز

حدیث چهره پرداز بازیگر جوان کشورمان که در عرصه تئاتر فعالیت های خوبی دارد و با سریال کارآگاهان وارد قاب تلویزیون شد در سریال بچه مهندس ۳ هنرنمایی کرده است.

حدیث چهره پرداز

حدیث چهره پرداز بازیگر فیلم پس‌ کوچه‌ های شمرون در سریال بچه مهندس در مقابل روزبه حصاری و مهشید جوادی به هنرنمایی پرداخته است. وی که علاقه زیادی به سفر در کشورهای مختلف دارد دانش آموخته ادبیات نمایش می باشد.

حدیث چهره پرداز

عکس های حدیث چهره پرداز

حدیث چهره پرداز از سال ۱۳۸۵ فعالیت حرفه‌ ای خود را در تئاترهای مختلف به نام «زیتون»، «آوازه خوان تاس» و «روایتی برای بهرام چوبین وناله از سر» را آغاز کرد.

حدیث چهره پرداز

پدر و مادر حدیث چهره پرداز

اولین کار تصویری حدیث چهره پرداز، فیلم کوتاه «یک روز قشنگ بارانی» بود. او برای بازی در این فیلم کوتاه، دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن را از جشنواره کودک و نوجوان دریافت کرد.

حدیث چهره پرداز

حدیث چهره پرداز و برادرش

منبع: نیک صالح

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍