کد خبر : 1884

در این ویدئو رقص امین حیایی را همراه با رپ خوانی احسان علیخانی می بینید.

امین حیایی زادهٔ ۱۹ خرداد ۱۳۴۹ است.امین حیایی  در تهران متولد شده است.امین حیایی هنرپیشه ایرانی و برنده جایزه سیمرغ بلورین است.امین حیایی در محله قیطریه به دنیا آمد پدرش تقی حیایی کارمند شغل آزاد بود.امین حیایی در دوران تحصیل به فعالیت در تئاتر پرداخت و پس از گرفتن دیپلم، ضمن خدمت سربازی در مرکز هنرهای نمایشی عقیدتی - سیاسی نیروی هوایی فعالیتش را آغاز کرد.

 

امین حیایی بازیگر و خواننده خوب کشورمان است که فیلم و سریال های زیادی بازی کرده است. این بازیگر بی حاشیه مدتی است در پروژه عصر جدید مشغول فعالیت است. شب گذشته در یکی از بخش های این مسابقه امین حیایی روی سن آمد و رقصید. در ستاره پارسی رقص امین حیایی را ببینید.

 

رقص امین حیایی و رپ خوانی احسان علیخانی

در این ویدئو رپ خوانی احسان علیخانی با رقص امین حیایی را در برنامه عصر جدید مشاهده می کنید

 

ویدئو رقص امین حیایی

امین حیایی به مناسبت سال نو عکس زیر را منتشر کرد نوشت:

امین حیایی

ضمن عرض تبریک به مناسبت عید باستانی نوروز و آغاز بهار طبیعت، امیدوارم سایه ویروس و بیماری از آسمان سرزمینمان و تمام دنیا رخت بربندد و این میسر نخواهد بود جز این که امسال همه در خانه های خود بمانیم؛ بلکه در خانه ماندن ما سبب شود تمام کادر درمانی کشور نوروز ۱۴۰۰ در خانه هایشان کنار خانواده باشند. برای تک تک شما عزیزان از خدا سلامت، شادمانی ،برکت، برای تیم درمانی کشور عشق و توان مضاعف و برای تمام دنیا آرامش و صلح پایدار خواستارم. نوروز مبارک امین حیایی ۹۹/۰۱/۰۱

 

او همچنین به مناسبت تولدش عکسی از هدایای زیبایش گذاشت و نوشت:

ممنون از همه دوستان و عزیزانى که به یاد بودند

امین حیایی

 

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍