کد خبر : 1885

محمدرضا حیاتی اخبارگو در مصاحبه ای نسبت به ابی خواننده لس آنجلسی ابراز ارادت کرده بود.

محمدرضا حیاتی زادهٔ ۲۷ دی ۱۳۳۴ در آبادان است.محمدرضا حیاتی  از گویندگان قدیمی بخش خبریِ سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است.محمدرضا حیاتی  برخی از مهمترین اخبار ایران، مانند خبر فوت سید روح‌الله خمینی را گزارش کرده‌است.محمدرضا حیاتی دانش‌آموختهٔ رشتهٔ علوم سیاسی است.محمدرضا حیاتی کار خود را از سال ۱۳۶۰ و از رادیو و در یک برنامهٔ اجتماعی آغاز کرد و مدتی هم در بخش نمایش‌نامه‌های رادیویی فعال بود.محمدرضا حیاتی در ۲ تیر ۱۳۹۴ در ۵۹ سالگی، پس از ۳۴ سال گویندگی، بازنشسته شد، اما با موافقت رئیس سازمان صدا و سیما به ادامهٔ گویندگی پرداخت.

 

محمدرضا حیاتی اخبارگوی پیشکسوت صدا و سیماست . این گوینده خبر حدود ۴۰سال است که در تلویزیون ایران مشغول فعالیت است. حیاتی طی چند سال اخیر مصاحبه های جنجالی داشته است. در ادامه در ستاره پارسی می خواهیم توضیحات محمدرضا حیاتی اخبارگو را درباره اظهارنظرش به ابی ببینیم.

محمدرضا حیاتی

توضیحات محمدرضا حیاتی اخبارگو

محمدرضا حیاتی؛ گوینده پیشکوست صداوسیما که چندی پیش در گفتگویی در واکنش به دعوای چاوشی و همسر ابی گفته بود: ارادتمند ابی هستم و صدای چاوشی را هم دوست دارم. با انتشار ویدئویی در فضای مجازی درباره اظهارات خود توضیحاتی ارائه کرد.

محمدرضا حیاتی اخبارگو با بغض از محمدعلی فردین گفت

محمدرضا حیاتی با بغض درباره محمدعلی فردین گفت: با اگر هنرمند را نابود کنید تنها راهش همینه/ دیدم پشت دخل فرش‌فروشی نشسته رویم نشد سلام کنم.

 

محمدرضا حیاتی گوینده با سابقه صدا و سیما با نقل خاطره‌ایی از محمد‌علی فردین گفت: اگر به هنرمند بگویید بشین خانه کار غیرهنری انجام بده این میمیره و قادر به زندگی نیست.بیست و پنج سال پیش داشتم رد میشدم میدان ونک، مغازه فرش فروشی بود گفتند اینجا مال فردینه. من خیلی علاقه داشتم به ایشان رفتم دیدم ایشان نشسته پشت دخل. حقیقتش خواستم سلام علیک و ابراز ارادت کنم، خجالت کشیدم. گفتم چرا فردین باید پشت دخل فرش فروشی بشیند. کارش چیز دیگر است. هنرمنده. جایگاهش جای دیگر است. اگر می خواهید هنرمند را نابود کنید تنها راهش همینه. به من گوینده هم بگویند نمی‌توانی گویندگی کنی ۶ ماه دوام نمی‌آورم.

فردین

بد نیست واکنش محمدرضا حیاتی اخبارگو به ممنوعیت ورود خوانندگان پیش از انقلاب را ببینید

محمدرضا حیاتی ، گوینده پیشکسوت اخبار سیما، پس از دیدن فیلم سینمایی«مطرب» با کارگردانی مصطفی کیایی، در یک گفت‌وگوی تصویری، درباره وضعیت هنرمندانی که پس از انقلاب از ایران رفتند و احساس فعلی مردم نسبت به آن‌ها سخن گفت.

محمدرضا حیاتی

محمدرضا حیاتی مجری تلویزیون، که پنجشنبه ۲۱ آذر به تماشای فیلم «مطرب» با کارگردانی مصطفی کیایی نشسته بود، درباره‌ احساسش نسبت به وضعیت خوانندگان و هنرمندان مهاجرت کرده پس از انقلاب سال ۱۳۵۷ گفت: «از دیدن این فیلم دلم گرفت، برای این‌که هنرمندانی مثل همین نقشی که آقای پرویز پرستویی بازی کردند، نزدیک چهل سال است از کشورشان دور هستند و معلوم نیست به چه جرمی نمی‌توانند به کشورشان بازگردند و برای مردم‌شان بخوانند.»

 

محمدرضا حیاتی در این گفت‌وگوی تصویری، با اشاره به علاقه مردم به این خوانندگان گفت: «مردم هم هنوز آن‌ها را دوست دارند، به صدای آن‌ها گوش می‌دهند، ترانه‌های آن‌ها چه قدیمی و چه جدیدشان را گوش می‌دهند. ان‌شاالله که بتوانند دوباره بیایند.»

محمدرضا حیاتی

داستان فیلم «مطرب» درباره یک خواننده کاباره‌ای است که پیش از اوج گرفتن انقلاب ۱۳۵۷، همچون بیشتر خواننده‌های این عرصه، از صحنه کنار می‌رود اما چون به اندازه کافی از شهرت و اقبال نیز برخوردار نیست، نمی‌تواند خواننده لس‌آنجلسی شود و در نهایت به خواننده مراسم تبدیل می‌شود و….»

 

پرویز پرستویی، مهران احمدی، الناز شاکردوست، محسن کیایی، عایشه‌گل جوشکن و … بازیگران این فیلم به کارگردانی مصطفی کیایی هستند.

منبع: پرشین وی

آنچه دیگران میخوانند :
ارسال نظر

آنچه دیگران میخوانند :
روی خط رسانه
‍‍‍