کد خبر : 1920

اخیرا تاریخ رسمی آغاز فصل دوم سریال شبکه نمایش خانگی هم گناه ساخته مصطفی کیایی اعلام شده است.

هم‌گناه به کارگردانی و تهیه کنندگی مصطفی کیایی برای پخش در شبکه نمایش خانگی تولید می‌شود.هم گناه اولین تجربه مصطفی کیایی برای حضور در شبکه نمایش خانگی است.سریال هم گناه در مدتی که درحال پخش است مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است.سریال هم گناه دوشنبه های هر هفته در حال پخش است.در سریال هم گناه خانواده صبوری خانواده ای بزرگ و قدیمی است که سال هاست در کار صادرات و واردات گل و گیاه است.آنها در خانه ای قدیمی همچنان در آرامش با هم زندگی می‌کنند، ورود جوانی به این خانواده زندگی همه خانواده را دستخوش تغییراتی می‌کند که…

هم گناه

فصل اول و دوازده قسمته‌ی سریال شبکه نمایش خانگی «هم گناه» ساخته مصطفی کیایی مدتی پیش به پایان رسید.

هم گناه

حالا، بنابر جدیدترین اخبار، تاریخ آغاز فصل دوم این سریال مشخص شده است. فصل دوم سریال «هم گناه» از دوشنبه، ۱۲ خرداد ماه آغاز خواهد شد. پخش این سریال همچون گذشته به‌صورت هفتگی خواهد بود و فصل دوم آن نیز ۱۲ قسمت خواهد داشت. مدتی پیش مصطفی و محسن کیایی در صحبت‌هایی در باب «هم گناه» وعده فصل دومی جذاب را داده‌اند. محسن کیایی طی همان صحبت‌ها درباره «هم گناه» گفت:

هم گناه

ما در«همگناه» سراغ لاکچری بازی نرفتیم. یک خانواده سنتی پولدار نشان می‌دهیم و اصلا چیزی را به رخ نکشیدیم. نمی‌توان طبقه پولدار جامعه را ندید، ولی باید رفتار و کنش شان در درام درست و قابل باور باشد. یعنی تو یک سری آدم را نشان ندهی که نه به درام ربط دارند و نه فضای اجتماعی خودشان. ما در فصل یک، مخصوصا در پنج قسمت اول که کاراکتر زیاد داشتیم و قرار بود آدم ها را معرفی کنیم و قلاب بیندازیم تا مخاطب گیر بیفتد، شاید قصه یک مقدار کند بوده ولی از قسمت پنج، روند داستان سرعت گرفته است. در فصل دو داستان بیش از پیش باز می‌شود و مخاطب با ۱۲ قسمت مهیج مواجه خواهد بود.

هم گناه

سریال «هم گناه» ساخته مصطفی کیایی با بازی ساقی حاجی پور، رویا تیموریان، فرانک کلانتر، محسن کیایی، مهدی پاکدل، حبیب رضایی، احسان کرمی، هدیه تهرانی، پدرام شریفی، افسانه ناصری، پرویز پرستویی، شاهرخ فروتنیان، مسعود رایگان، مرتضی آقاحسینی، روشنک گرامی، محمد موحدنیا، محمد رسول صفری، افسانه چهره آزاد، هنگامه قاضیانی، مارال بنی آدم، شیرین اسماعیلی، علی باقری، سوگل خلیق، فروغ قجابگلی، حسین امیدی و آیتک جاوید نژاد ساخته شده است. 

هم گناه

منبع: فیلم نیوز

ارسال نظر